www.sudzibas.lv Rīgas Pašvaldības Policija Šādi cilvēki nedrīkst strādāt policijā

Rīgas pašvaldības policija - Šādi cilvēki nedrīkst strādāt policijā

Mans vīrs strādā Rīgas austrumu vidusskolā Viļānu ielā 13 par ēkas dežurantu un viņam ir ļauts mūs mani/meitu ielaist skolas telpas savas dežūras laikā un tas, ko mēs piedzīvojam ir vienkārši policistu godīgi sakot apkaunojums.
Šodien ap plkst 19: 30 vīrs konstatēja, ka pie blakus esošās ēkas (skolai, kas atrādos blakus) kāds kaut, ko dedzina un vienubrīd pat balti dūmi vēlās uz skolas pusi tika zvanīts 110, kas ilgi izjautāja, kas ir noticis un vai attiecīgajā situācijā nevajag ugunsdzēsējus? ! Vīrs paskaidroja, ka tur deg ugunskurs (starp koka mājām) , bet dūmi veļās uz skolas pusi uz ko dispečere atbildēja, ka viņiem tāda veida izsaukumi ir daudz, bet nodos informāciju attiecīgam iecirknim. Pēc 20 minūtēm tik tiešām ieradās rpp ar 418 numuru, bet vīrs attiecīgajā situācijā neatradās uz vietas un nevarēja uzreiz atbildēt rpp, kas zvanīja uz norādīto telefona numuru (vīra mobilo telefonu) un, kad jau slēdza skolai durvis vaļā, lai izietu aprunāties attiecīgā ekipāža vienkārši aizbrauca projām... Pat neizkāpa neviens laukā no mašīnas!... Tad nu pie ēkas turpināja degt tas ugunskurs līdz pēc 40 minūtēm skolā iedarbojās trauksme par ugunsgrēku (skola visa bija pilna ar dūmiem) trauksme tika atslēgta, bet vīrs vēlreiz piezvanīja uz 110 un šoreiz savienoja pa tiešo ar Latgales priekšpilsētas rpp izstāstot vēlreiz visu situāciju minētā dispečere vienīgais, ko spēja izburbulēt ir citēju "es saprotu, ka jums patīk, ka pie jūsu skolas strādā policija - no septembra viņa tur būs katru dienu", kad vīrs jautāja vai tas ir normāli, ka starp koka ēkām kaut, kas tiek dedzināts un piedevām skolas tuvumā vienīgais, ko minētā policistē vai, kas viņa tur ir spēja atbildēt ir "neturiet skolā logus vaļā, tad jums nekas neiedarbosies"... Un ar, to saruna beidzās.
...
Tad pēc visa šī rodās jautājums
1. Ja es redzu, ka kaut, kur nu piemēram pie manas mājas kaimiņš nolēma, ko dedzināt un dūmi vēlusies iekšā manā dzīvoklī/mājā un tas traucēs man - vai tā tagad skaitīsies pa normu un policija nereaģēs? !
2. Vai ir normāli jūsu prāt, ka starp koka mājām tiek dedzināts ugunskurs? !
3. Vai tiešām rpp/policijā ir jāstrādā tādiem cilvēkiem, kam grūti atbraukt (izkāpt no savas mašīnas) un aiziet pateikt, ka dedzināt it sevišķi starp koka mājām un turklāt skolas teritorijā (skola vēl piedevām skaitās paaugstinātas bīstamības objekts) nedrīkst!?
...
Cilvēki mīļie es jums silti iesaku 6 reizes pārdomāt pirms saukt rpp/policiju jo tiem ir izskatās norma paņirgāties jo citādāk to nevar nosaukt!

18.08.2019

M Mego izmeklētājs 18.08.2019

Sveika mak garet sen nebij nekas noticis .bet par nepiederošu personu atrašanos apsargajamā objektā?vai tad dežuranta pienakums nav noverst jebkadus apdraudejumus ? Tai skaitā tiešām aizverot logus?ja ielidotu pa logu kaija kurš būtu vainīgs? getlinu izgāztuve ?p.s. mobilai stapēc saucas mobilais ka ir nesajams līdz

M McGaret 18.08.2019

" vai tad dežuranta pienakums nav noverst jebkadus apdraudejumus ? Tai skaitā tiešām aizverot logus?ja ielidotu pa logu kaija kurš būtu vainīgs? getlinu izgāztuve ?p.s. mobilai stapēc saucas mobilais ka ir nesajams līdz "
...
Kad ārā ir gandrīz 30 grādu karstums jauki pateikt "aizveriet logus" ?!
Un nākošais, tad jau sanāk, ka tagad jebkurš var dedzināt da jebko un policija vienīgais, ko pateiks "aizveriet logus" ?! Jūs vispār domājat ?! Iedomājaties situāciju kaimiņš pie mājas aizdedzina atkritumus Jūs piemēram esat astmatiķis un Jums no tās smakas paliek slikti, tad policija Jums vienīgais, ko pateiks "aizveriet logus" ?!

M Mego izmeklētājs 19.08.2019

Un ja arī pateiks? Policijai ir likums par policiju kura ietvaros tā rīkojas.jāraksta ministrijai ne sudzibas lv un jāstājas policijā viss jāvēŕš par labu.

M Mego izmeklētājs 18.08.2019

Uzskatu ka nepiederošām personām skolā nav jāatrodas.nav izņēmumu noteikumos /likumos.

M McGaret 18.08.2019

Tieši šādos gadījumos vajag atrasties blakus, lai būtu liecinieki policijas bezdarbībai ...
P.s. Un par kādām "nepiederošām personām" varbūt runa ja iestādes vadība ir atļāvusi palikt pa nakti ?! Un nākošais cilvēkam arī ir vieglāk nodežurēt ja var aiziet pagulēt un otrs atrodās pie monitoriem ...

V vitols 18.08.2019

Ejiet tad jūs strādāt policijā!

M McGaret 18.08.2019

Kāpēc cilvēkiem rodās uzreiz šādas piezīmes proti ja Jums kaut, kas nepatīk ejiet strādāt viņu vietā ?!
Ziniet arī man ir darbs un man, lai cik arī maksātu darbs ir jāpaveic KVALITATĪVI nevis jāatrunājās "Ja Jums kaut, kas nepatīk aizveriet logus"

X xctaps 19.08.2019

Sanāk, ka jūs palīdzat vīram, strādājat par dežurantu kamēr viņš guļ ? Bez apmācībām un nepieciesamās kvalifikācijas ? Sanāk, ka jūs esat nelegāli ndoarbināta, kādam vajadzētu ziņot atbilstošām instancēm, lai pārbauda skolu un konkrēti dežurantus ..

Оккупант 22.08.2019

Отче наш, сущий на небесах! Да святится имя Твое; да приидет Царствие Твое; да будет воля Твоя и на земле, как на небе; хлеб наш насущный дай нам на сей день; и прости нам долги наши, как и мы прощаем должникам нашим; и не введи нас в искушение, но избавь нас от лукавого. Ибо Твое есть Царство и сила и слава во веки. Аминь.