Rīgas pašvaldības policija - Policijas patvaļa

13 aprīlī man zvana pašvaldības policijas darbinieks un Saka ka mans dēls periodiski 2 mēnešus blakus pagalmā sit stiklus un sauks pie kriminālatbildības. Manam dēlam ir 15 gadi. Es apsolīju ar delu aprunāties. Atnākot mājās iztaujāju dēlu, dēls apgalvo ka nekad nau sitis stiklus. Dēls pastāstīja ka 9 aprīlī viņam klases audzinātāja draudēja ka viņai ir draugs policists kas samontēs vidio kur mans dēls sit stiklus. Vēl dēls pastāstīja 13 aprīļa notikumu tā, dēls atnāca mājās no skolas un gāja staigāt ar suni ejot cauri pagalmam kur dēlu jau gaidīja pašvaldības policijas darbinieks stādījās priekšā tikai kā pašvaldības policija prasījis kur dzīvo dēls nemācēja atbildēt, tad policists lika parādīt dzīvesvietu vedot uz dzīvesvietu policists jautājis vai vecāki mājās uz ko dēls atbildēja nau, tat pašvaldības policijas darbinieks iegājis dzīvoklī un sācis priekštelpā vandīt manas somas, izložņāja visus mēteļu kabatas, istaba visus skapīšus, sekcijas atvēris aplūkojis un ejot prom pateica tu saprati tu siti stiklus un nākošreiz brauks uz policijas iecirkni. Man arī nestādījās priekša kā tikai pašvaldības policija man ir tikai numurs no kura zvanīja tā ir 67181367. Gribās jautāt kas tas bija? Vai policijas darbinieks drikst ienākt nepilngadīgā dzīvesvietā bez pieaugušo klātbūtnes un vel veikt dzīvesvietas pārbaudi?

07.05.2021

R RXX 07.05.2021

Tu esi tik naiva...

Oskars Oskarsons 07.05.2021

Smadzeņu šūnas dzemdību laikā atmira, ja nevar saprast, ka dēls sprauž batonus ausīs?

I Ilzebalvi 07.05.2021

Ha,ha,ha...15 gadīgs dēls nevar nosaukt adresi...un par mentu dzīvoklī pastāsta mēnesi vēlāk...zeme atveries

K kosrem 07.05.2021

Negribu būt gramatikas skolotājs, bet arī mātei ir problēmas.

E Elisa Elisija 07.05.2021

Tam puikam ir kāda garīga atpalicība, ja 15 gados nezina savu adresi? Huligāns izaudzināts, kurš pie tam māk smuki makaronus karināt uz ausīm.

B Buhariks 07.05.2021

Pašvaldības policija nodarbojas ar administratīvajiem pārkāpumiem. Dēlam ar galvu nav labi, inscenēja policista vizīti, pats izvandīija dzīvokli, cerībā atrast naudu narkotikām un pēc tam novelt vainu uz izdomāto policistu. Smags gadījums.

Life_is_life 07.05.2021

Sazinies ar policiju

RAMONA👀 07.05.2021

Varēji sevi neapkaunot un nelikt šo bērna pasaku netā.

S sannas 26.08.2023

15 gados nezina kur dzīvo un par svešā cilvēka vandīšanos dzīvoklī pastāsta pēc mēneša? Kauns nav?