Rīgas pašvaldības policija - Latgales priekšpilsēta

Kā jau iepriekš esmu rakstījusi, ka es ik pa laikam izpalīdzu savam vīram nakts dežūrās Rīgas austrumu vidusskolas, Viļānu ielas 13 ēkā, šodien atkārtoti saskārāmies ar Rpp atklātu nolaidību proti plkst 00: 30 + / - mans vīrs kamerās fiksēja, ka skolas sporta laukumā atrodās jauniešu kompānija, kas trokšņo (proti ar bumbu dauza pa futbola laukuma žogu, kas ir no dzelzs) skaļi bļaustās, iespējams lieto alkoholu (iespējams) , tad mans vīrs man to visu pateica un kopā izdomājām, ka uzrakstīsim sms uz 112 (tā arī izdarījām) un saņēmām atpakaļ sms, ka informācija tika nodota policijai pēc brīža zvanīja kaut kāds svešs numurs (mēs neatbildējām) labi zinot, ka tā ir policija (bet neatbildējām sekojoša iemesla dēļ jo nevēlējāmies ielaisties jebkāda veida dialogā pēc iepriekšējās pieredzes) galu galā informācija viņiem bija un vajadzētu viņiem pārbaudīt attiecīgo adresi, kas tik tiešām pēc 20 minūtēm (iedomājaties 20minūtes rpp bija vajadzīgas, lai atbrauktu precīzi 4-6 maksimālais ēku attālumā) tika izdarīts ieradās 417 ekipāža, kas piebrauca pie skolas vārtiem un izkāpa no auto un devās apsekot teritoriju attiecīgā jauniešu kompānija atradās uz vietas. Pamanot policistus minētā kompānija metās bēgt, bet smieklīgākais šajā stāstā ir nevis tas, ka rpp viņus nenoķēra, bet fakts, ka attiecīgie jaunieši atradās precīzi 10 metru attālumā maksimālais (ko skolas kameras izcili var redzēt) , bet tas tik un tā bija šķērslis, lai viņus noķērtu...
...
Tā strādā Rpp Latgales priekšpilsētā! Bravo!

22.08.2019

M McGaret 22.08.2019

Ziniet šajā dzīvē esmu redzējusi visādus brīnumus, bet tādus brīnumus kādus rāda policija grūti pat iedomāties ...

M Mego izmeklētājs 22.08.2019

Prātiņ nāc mājā

Оккупант 22.08.2019

Отче наш, сущий на небесах! Да святится имя Твое; да приидет Царствие Твое; да будет воля Твоя и на земле, как на небе; хлеб наш насущный дай нам на сей день; и прости нам долги наши, как и мы прощаем должникам нашим; и не введи нас в искушение, но избавь нас от лукавого. Ибо Твое есть Царство и сила и слава во веки. Аминь.

really? 22.08.2019

pec tekstiem izklausas,ka abi esat pieredzejusi,slepenie agenti,kas vienkarsa skola iefiltrejusies,lai noverstu sadus, "neiedomajamus" parkapumus! :D

V vitols 22.08.2019

SMS nosūtīšana policījai ir domāta kurmēmiem cilvēkiem, vai kad mājā ir ielauzušies varmākas un nav cita varianta, kā informēt policiju.
Esmu 100%rīdzinieks un Rīgā policijas darbu vērtēju augstvērtīgi.
Jums kā skolas apsargiem nevajag apvainoties čīkstēt un pīkstēt.
Vajdzēja piezvanīt nevis sūtīt SMS un tad vēl necelt, klausuli, kad jums atzvana.

veesaa007 22.08.2019

Vadība zin, ka nepiederošas personas atrodas skolas apsardzes telpās? Un rodas jautājums- kam vispār šāds apsargs ir vajadzīgs, kas tikai skatās kamerās un "fiksē pārkāpumus"? Uz tādu sīku pārkāpumu saukt policiju, kur pats apsargs varētu tikt galā! Tad nav brīnums, ka arī nopietnos izsaukumos vajadzētu ilgi gaidīt, jo policisti brauc uz šādiem pokšu izsaukumiem.

3 357 22.08.2019

Godīgi sakot, diezgan smieklīga sūdzība. Cilvēkiem, kuriem viss ar runas mākslu ir kārtībā, jāsūta sms un pēc tam vēl nekaunīgi necelt telefonu?

Ventilators 22.08.2019

Kā pie velna jums ienāca prātā sūtīt SMS, kas nav domāts jums? Noslogot centrāli ar eksperimentiem? Drāzt tiešā nozīmē visu, ko vēlaties.
Un publiski pateikt, ka palīdzat vīram dežūra laikā, kad iespējams jums pat līguma nav un skolas teritorijā atrodaties neoficiāli. Kad būs problēmas, un kāds vēl izdomās ziņot Beztabu, tikai tāpēc ka neoficiāli staigājat plika pa teritoriju, bet pa mizu dabūs vīrs, jo viņam ir tiesības atrasties teritorijā.

Arī šad tad neesmu priecīgs par RRP darbu, taču apzinos situāciju, ka ir vesels lērums cilvēku kā jūs, kas noslogo darbiniekus ar muļķībām. Un šādi gadījumi reti kad uzpeld gaismā. Paldies jums, ka zinu vismaz vienu, kura dēļ RRP neierodas tiešām vajadzīgā vietā.

M McGaret 22.08.2019

Nja nav brīnums, ka Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts ES ja cilvēki šādi domā/uzskata un dara.
1. Sāksim ar, to, ka plkst 00:30 skolas iekšpagalmā/sporta laukumā vispār nav jāatrodas (noteikumi atrodās pie galvenajiem vārtiem), ka arī pie otrajiem vārtiem!
2. Ja attiecīgās personas bija mazgadīgās, tad apsargam pašam var sanākt problēmas ...
3. Pacelt, kad zvana !? Un vēlreiz klausīties frāzītes pārgudrās 'ja Jums kaut, kas nepatīk, tad aiztaisiet skolā logus'
4. Interesanti un tagad nav runa par attiecīgo situāciju, bet kopumā - tur atradās 5 jaunieši, apsargs/dežurants ir tikai viens un bez jebkādiem spec.līdzekļiem, tad ja minētās personas būtu salietojušās un sadomātu uzbrukt, ko, tad !?
P.s. Ir bijis pat gadījums, kad policijas darbiniekam jaunietis uzbrūk un piekauj!
Pirms Jūs kaut, ko rakstāt padomājiet, ko Jūs rakstiet!

R RXX 22.08.2019

Policijai nav jāveic Jūsu vīra darbs. Būtu kā normāls apsargs piegājis, aizrādījis, iespējams, jaunieši būtu aizvākušies. Ja ne, tad mēs varētu kko domāt par policijas iesaisti...bet vismaz būtu noskaidrojis, vai lieto alkoholu, kāda vecuma grupa, u.c. Jo tagad sanāk tā - mums besis pašiem tikt galā, izsauksim policiju...Īsi sakot, dīvaina situācija- dīvaina sūdzība.

Pretīgā čīkstuļu ģimenīte kārtējo reizi izceļas ar savu nepiemērotību dzīvei! Tu, liekēdi, saņem algu par to ka slapini bikses ieraugot jauniešu kompāniju? Un pieliec tās no otras puses, kad zvana policija, kuru pats izsauci! Kaut jūs iznīktu pretīgie parazīti!

Bomboklak 23.08.2019

Sniegpārsliņas!

Ceru, ka šī skola Jūsu vīru atlaidīs par to, ka viņš nepilda darba pienākumus (nevar sīkos pats aizdzīt no sporta laukuma). Par to, ka tur (iespējams) strādājat bez darba līguma.

Izsaukt policiju un pēc tam pašiem necelt telefonu! Tā varētu pārbijies bērns darīt, nevis pieauguši cilvēki.