LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Pašvaldības Policija Jūs esat vispār pie pilna prāta or what!?

Rīgas pašvaldības policija - Jūs esat vispār pie pilna prāta or what!?

30.12.19 ap plkst 19: 15 stacijas tunnelī pie satiksmes ministrijas ēkas izceļās konflikts starp ģimeni ar kuru kopā atrodās mazs bērns un 1 sievieti un 2 vīriešiem. Ziņots tiek 110 19: 22, bet valsts policijas pārstāvji ierodās pie cietušās puses tikai 19: 40.

Jūs vispār esiet normāli!?
Tuvākais vp iecirknis atrodās 3 minūšu attālumā
bet rpp apmēram 5-10 minūšu attālumā.

Un vienīgais, ko vp pārstāvji spēj izkunkstēt ir vai jūs rakstīsiet iesniegumu tagad, bet, tad būs ļoti ilgi jāgaida!? Vai tomēr mājās!?

P. S. Pasakiet man, tad kāda velna pēc jūs vispār uz turieni devāties!? Jūs cerējāt ka konfliktā iesaistītā otra puse stāvēs turpat uz vietas!? Pateikt pa telefonu nevar, tad, kur vērsties!?
Un tā tiek tērēts valsts resurss!

Komentāri (9)

Jautājums ir nevis vai policija ir pie pilna prāta, bet vai pie pilna prāta esi tu pats? Ar sievu un sievas ģimeni konflikti, ar apsargiem veikalā konflikti, pat caur tuneli nespēj iziet bez konfliktiem! Tu esi bīstams apkārtējiem un tava vieta ir trakomājā. Gan jau nokārtos tev piespiedu ārstēšanu.

G GoldenStateWarriors 31.12.2019

Spriežot pēc Jūsu atbildēm pie citiem rakstiem Jums ir palīgskolas izglītība jo vismaz lasīt un saprast Jūs nemākat vai izliekaties 'īpaši apdāvināts/apdāvināta'!.
Savus visus rakstus (sūdzības) Es rakstīju no tā skatupunkta, ko man cilvēki ir teikuši tāpēc nemāku spriest par attiecīgajām situācijām!.
Bet ja policija, kas atrodās 3 minūšu attālumā atnāk pēc 18, tad tas nav normāli!
Ja Jums liekās, ka apsargs ir tas pats, kas ēkas dežurants, tad jau policists būtībā ir tas pats, kas ārsts ne tā !?

BondsBonds 31.12.2019

Kas būs nākamais? Sabiedriskais transports, ceļš, tualete publiskā?

M Mego izmeklētājs 31.12.2019

Ja konflikts tiešām butu nopietns tad RPP vadības centrāle kameras to būtu pamanijusi un nosūtijusi patruļu .nu pabļaustijaties un otra puse aizgāja p.s. atkal jāiepin bērns ceru ka bernam vismaz kauns par vecāku uzvedìbu

G GoldenStateWarriors 31.12.2019

RPP vadības centrāles kameras ir domājams, ka vismaz 100 un redzēt tās visas vienlaicīgi ir būtībā neiespējami
Tagad grūstīšanās un roku palaišana skaitās 'pabļaustīšanās' !?
Un, ko nozīmē 'nopietns konflikts' vai 'nenopietns konflikts' !?
Konflikts bija, zvans 110 arī bija, bet 18 minūtes gaidīt VP vai RPP !?
Situācijā, kad tuvākais iecirknis atrodās 3 minūšu attālumā!

M Mego izmeklētājs 31.12.2019

Būtībā centrālē stradā speciali apmāciti cilvēki kas redz gan tieši šis konfliktsituācijas ,

L Livva 31.12.2019

Domā policijas resursi ir bezizmēra? Dēļ tādiem kā Tu slodze ir liela, vienu dienu skandalējies Maximā, citu tunelī. Beigsies ar to, ka atņems bērnu, jo nav normāli, ka bērnam jāredz, ka vecāku dēļ policija tiek saukta ik pa 10 dienām.

vards_uzvards 31.12.2019

Gazes balonins

ramona 01.01.2020

Izskatās, ka esi sevi iedomājies kā pasaules nabu un policijai citu izssukumu nemaz nav. Cik ātri varēja, tik atbrauca, neatkarīgi cik tālu vai tuvu iecirknis. Visu izšķir pieejamie resursi un Jūs muļķi uz kuroem jāreaģē

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes