Rīgas Pašvaldības policija centra nodaļa - sniegs uz ielām

Pašvaldības policija nevis nodarbojas ar to ka vajadzētu namu autostāvietu īpašniekus sauk pie atbildības par nenotīrītām ietvēm un auto stāvietām bet naski pa centru ķer autovadītājus kas ir apstājušies kautkur, kur ir iespējams pasažieru uzņemšanai vai preču iekraušanai lai ātri ielīmētu 40 euro naudassodu logā automašīnai. Protams saprotu, šie cilvēki nav nemazākajā mērā apmācīti ne arī viņiem ir pašiem iespēja loģiski domāt. Pats biju nostājies ielas malā ar avārijas signāliem desmit minūšu laikā saņēmu logā 40 eiro sodu kaut gan neviens nepajautāja varbūt jums palīdzēt vai ir vajadzīga palīdzība. Un mēs esot eiropas savienības valsts!!!! žēl ka tā.....

Atbilde no Toms Sadovskis 09.11.2016

To, vai ir nenotīrītas ielas ikdienā pārbauda Rīgas domes administratīvā inspekcija. Šis dienests brauc apkārt un skatās, vai normatīvie akti ir ievēroti.
Savukārt Rīgas pašvaldības policija šo jautājumu kontrolē tikai tādā mērā, cik tiek saņemti izsaukumi.

Runājot par Ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, konkrēto situāciju nav iespējams pārbaudīt, jo nav norādīti nekādi notikuma dati - ne laiks, ne vieta, ne automašīnas valsts reģistrācijas numura zīme, ne arī protokola numurs. No uzrakstītā teksta var secināt, ka autovadītājs bija pametis savu spēkratu un ieslēdzis avārijas signālus situācijā, kad avārijas situācija nemaz nebija.

Taču jebkurā gadījumā autovadītājam ir tiesības pārsūdzēt sodu, ja viņš uzskata, ka sods piemērots prettiesiski.

Komentāri (7)

R Ritvars 04.11.2016

Njā interesanti! Varu saderēt ka esat viens no tiem kam uzliktu sodu par ietves netīrīšanu jūs bļautu sūdzībās.lv ka RPP nesoda automašīnas kas apstajušās neatļautas vietās. Jeb kura gadījumā jums nav taisnība šobrīd. Jūs darat savu darbu, policisti savu, jūs pārkāpat ta tad sods. Ja auto bija salūzis ir CSN kas nosaka kā attiecīgajos gadījumos rīkoties (jaieslēdz avārijas gaismas signals un jaizliek avārijas trīsstūris. Šo prasību izpildijis nebijat tā tad pārkapums. Ko darīt un kur stradāt RPP jūs varēsiet regulēt kad būsiet kāda iecirkņas priekšnieks kamēr ēesat ļaujiet lai vini dara savu darbu. Un kādēļ ir jād.... virsū cilvēkiem kuri dara savu darbu ka viņi redz nespejot domat loģiski utt. man liekas ka jums pasam ar loģisko domāšanu ir problēmas ja jau čīkstat par to ka jūs soda par pārkāpumu kuru esat izdarijis. Smieklīgi.

Cien. Daiga Ozoliņa. Jums ir problēmas ar pašindetificēšanos: "Pats biju nostājies ielas malā"? Jeb bail no policistu atriebības, par nomelnošanu?

O Oskars1241 04.11.2016

Izklausās pēc kārtējās reizes kad īpašnieks nomet auto ceļa malā ar avārijas signālu, ieskrien kaut kur savās darīšanās un pēctam čīkst ka saņēmis sodu. Ja situācija ir tāda, un izklausās ka tā arī ir jo pēc rakstītā noprotu kar ar policijas darbiniekiem pat neesat runājusi, jūsu automašīnu vajadzēja to 10 minūšu laikā uzlikt uz evakuatora un aizvest uz maksas stāvvietu, varbūt tad šī šoferu visatļautība beigtos.

V vikvit 06.09.2019

Policisti ir malaci,ka soda tadus,kuri neievero celuzimes un to,kas rakstits CSDD , bet iesaku Pasvaldibas policijai biezi piebraukt pie t/c Alfa pie lielas zemstavietas 1.stavs un sakt beidzot sodit tos,kuri met savus zelizjakus ( auto) kur pagadas un del tadiem kretiniem nevar normali izbraukt ara. It ipasi tadi vaditaji stav zem zimes (3.14 - Stavet un apstaties aizliegts ) un ari zem dzeltenas zimes . Jums ko vietu maz,kur savu meslu atstat - tas atteicas uz tiem vaditajiem,kuri parkapj CSDD noteikumus un celu zimes?

J Jānis Bez 04.11.2016

Kāds tam sakars ar to, ka esam ES? Varbūt tad jau arī velkam paralēles ar to, ka ceļu satiksmes noteikumi uz mums attiecas, bet ja ļoti ļoti grib un ko vajag, tad-nē? Kundzītei ieteiktu pārlasīt ceļu satiksmes noteikumus- ja jums nav izlikts avārijas trīsstūris, tad avārijas signāls viens pats bez tā neko nedod.

б Борька 06.11.2016

Ir atļauts piestāt,nevis atstāt mašīnu.
Ja mašīnā šofera nebija uz vietas,tas jausaucas citādi.Pārkāpums.

V vikvit 06.09.2019

Policisti iz baigie malaci, ka soda tadus, kuri parkapj celu zimes un ari CSDD noteikumus. Pasvaldibas policija ludzu ludzu saksiet beidzot ari iebraukt ari pie t/c alfa zem stavvietas un sakt sodit ari tos vaditajums, kuri met savus meslus (auto) kur pagadas, ka nevar normali izbraukt ara. Nevienu reizi neredzeju sodu no pasvaldibas policijai tiesi alfa par nepareizo stavvietu, jo dauzi atstaj savus meslus (auto) zem zimes (3.14 - stavet un apstaties aizliegts) , ka ari pie dzeltenas linijas. Ludzu pienemiet so faktu un sakiet pildit savu darbu ari pie t/c alfa stavvietam (visam) un sodit tos vaditajus, kuri parkapj tur csdd noteikumus.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes