Rīgas pašvaldības policija - Bezatbildība

Vai tiešām pašvaldības policijai 5 mēnešu laikā nav jāatbild uz iedzīvotāju iesniegumu, visu šo laiku esam saņēmuši tikai vienu un to pašu frāzi: iesniegums reģistrēts no Rīgas Latgales policijas, turklāt centrālā pašvaldības policijas, jau vairāk kā mēnesi uzskata, ka nav vispār jāatbild uz pilsoņu iesniegumiem. Ko dara policija? Kāpēc valstī tiek uzturēts šāds aparāts? Vas ir domāts tikai sodu uzlikšanai, bet kārtības un miera nodrošināšanas funkcija vispār netiek risināta. Uzskatām, ka tā ir bezatbildība un ņirgāšanās par mums.

21.02.2021

NeWVeL 21.02.2021

Vas ir domāts tikai sodu uzlikšanai

100%

н НеКариньш 21.02.2021

Vasja domā tikai par sodu uzlikšanu

L llietotājs 21.02.2021

Tagad saprotat kādā valstī mēs dzīvojam! Par vārda brīvību un demokrātiju vispār aizmirstiet

н НеКариньш 22.02.2021

А ты ещё не понял ЗАЧЕМ идут служить в латЫШСКУЮ полицию? Пистолет дадут, вот он и вертится чтобы денег заработать...