LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Pašvaldības Policija Uzstāda protokolu bez atskarotāja vesti

Policija apdraud briesmas invalīdam nepatikšanas pret atskarotājiem - Uzstāda protokolu bez atskarotāja vesti

15.10.2017 Plkst 19:00 gāju pa Odzienu ielu caur pāri Dzelceļam pa Blaumaņu ielu pec 20.m no labas puses pamaniju braucošā mašīna policija viņš brauca pa taisni uz Marijas ielu apstajas un es nogriezos taja pašā virziena gāju un mani pasauca kas vadīja tikai viens policists 2.policisti nebija tikai viens brauca pie stures tad viņš prasija kapec jus bez atskarotāja ejat pa tumsu tad kad paeicu ka man nav esmu 2.grupas invalīds man vienalga vai es ņemu vai neņemu līdzi viena lieta a kapec viens mentis vada pats brauc visiem uzliek pratokolu ieraksta bridinājumu ka ejot pa tumsu bez atskarotāja es viņam nedevu savu adresi ne vardu uzvardu tikai tad kad mentim piemaniju tikai tad kad izlamajos ka man vajdzeja aiziet pie kaimiņam nodot papirus un tad pagaja 40.minutes tad kad izlamajos gaju uz priekšu tad mentis saka braukt lai izskaidrotu lai es apstatos uz vietas tad turpināju pateicu ne tad viņš kaitina mani tad atkal skrien atrak ar mašīnu izskapj tieši preti tuvojas pie manis paķēra no kreisas rokas saka lauzt un nelaida vaļa par to ka es netaisos stadīt protokolu ierakstija ar parastu zīmuli ka 19:40 un nav pareizi 19:00 pats rezeju sava telefona pa 40.minutes es stavēju kamer kasījas uz manis un ko tad ok, un uzrakstīju isto adresi savu izpildija pratokolu bez atskarotājiem un bridināja par melošanu citam adresem un citus savus uzvardus pateica arī var uzlikt sodu no citām nepazistamām adresem utt tie policisti ir no aizraukles bērzu ielā 3 sāc apdirst kliantus viņi tik necienīgi uzvedas kā nenormāli strādā ļoti slikti policisti sāc visiem noplēst naudu savā kabatā paši sāc par kukoļošanu.

Komentāri (9)

C critical thinker 15.10.2017

kja vēlies izteikties rakstiski, iemācies rakstīt. me no had no reflector police bad

Dainis 16.10.2017

Policists jau nevarēja zināt, ka jūs esat galvas invalīds..

S sviesta afēriste 16.10.2017

Es nezināju ka invalīdiem ir kaut kādi citi noteikumi.Neesat īpaša suga.Uz Jums likumi attiecas tādi paši kā cilvēkiem bez invaliditātes. Policists domāja par Jūsu drošību. Kad Jūs notrieks mašīna- arī vainosiet policiju.

Ventilators 16.10.2017

1. Rakstot nevajag satraukties. Pusi no rakstītā nesaprotu.
2. "diennakts tumšajā laikā gājējiem un velosipēdistiem, pārvietojoties pa neapgaismotām vietām un ceļu nomalēm, obligāti jālieto atstarojošās vestes vai apģērbs, kurā ir iestrādāti atstarojošie elementi. Vienkāršs atstarotājs uz rokas vai pie apģērba nav pietiekami, lai būtu pamanāms autovadītājiem." - tas nekādā veidā neatņem atbildību invalīdam, lai kāda grupa būtu. Ja pats nespēj to nodrošināt ir jālūdz citam palīdzību. Invaliditāti nevar izmantot, kā iemeslu, lai pārkāptu noteikumus.

3. "Spēkā esošie likumi un Ministru kabineta noteikumi ir saistoši visā Latvijas teritorijā, un neviens nevar aizbildināties ar to nezināšanu." - https://m.likumi.lv/doc.php?id=57317

Kopumā liekas, ka jūs, kā īpašā suga "invalīdi", pārāk daudz atļaujaties nezināt. Atvainojos tiem, kas nav šādi tipiņi.

AndronMc 16.10.2017

Es gribu redzēt to kuņu, kas tādu kropli dzemdēja.

proverka777 16.10.2017

zinu Kasparu Kasparsonu, normals džeks
autors visiem viens likums, invalids esi vai ne, jaivero to

C critical thinker 16.10.2017

šis 'ja invaļid' nāk no padomju laika?

Писал явно пациент с Твайку 2!У Вас инвалидность первой группы по психиатрии?..

AndronMc 18.10.2017

Tādu galvas invalīdu vajag sabraukt un iemest biogāzes mucā, lai pūst un ir noderīgs šai zemei.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes