Pašvaldības Policija - Pilnvaru pārkāpumi

Pilnīga bezkontrole, cilvēku tiesību pārkāpumi, tieši draudi veselībai un dzīvībai. Ja konkrēti atbildēšu uz visiem jautājumiem un ir pierādījumi. Laikam ir jāliek vietā tādus ´"policistus", kā arī nepamato spec līdzekļu lietošana, mūsu valsts pazemošana un nacionālais jautājums.
Ludzas iela

Atbilde no Rīgas pašvaldības policija Pārstāvja atbilde 09.11.2016

Rīgas pašvaldības policijā ir Dienesta izmeklēšanas un iekšējās kontroles nodaļa, kas rūpīgi izmeklē ikvienu gadījumu, kad rodas šaubas par darbinieka pieņemto lēmumu vai rīcību.
Visi mūsu darbinieki pirms darba uzsākšanas iziet pamatīgas apmācības, psiholoģisko testu utt., arī turpmākā darba laikā ik pa brīdim tiek organizētas dažāda veida apmācības.

Šajā gadījumā sūdzība ir pilnībā nepamatota un tajā nav minēts neviens fakts, bet gan vienkārši replikas, kurām nav faktoloģiska pamatojuma.

E

Ventilators 25.04.2016

Jāciešas un ja zini, ka neesi vainīgs, jāklusē līdz brīvajās kājās tiksi. Pēc tam pie ārsta un noteikti jurista. Jurists ļoti labi var palīdzēt šādos gadījumos.
Galvenais neko lieku neteikt, lai pēc tam nav jādomā ko es esmu teicis un ko viņi ir fiksējuši.

Toms Sadovskis 09.11.2016