www.sudzibas.lv Rīgas Pašvaldības Policija Atrašanās alkohola reibumā sabiedriskā vietā

Pašvaldības Policija - Atrašanās alkohola reibumā sabiedriskā vietā

Man te vienreiz Rīgas centrālstacijā gadījās nedaudz sakašķēties ar vienu no veikala pārdevējiem un pie mums pienāca klāt pašvaldības policisti. Tā kā man šajā konfliktā bija taisnība un šiem nebija nekādu argumentu, tad viņi, juzdami no manis alus smaku, pajautāja, vai es gadījumā neesmu dzēris. Pateicu, ka esmu(biju izdzēris sešus Piebalgas aliņus). Tad viņi pateica, ka lai es labāk te neceļot brēku par niekiem, savādāk viņi mani apcietināšot "par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā". Bet vienīgais, kas liecināja par manu alkohola "reibumu" bija smaka, jo šāds alkohola daudzums man neizsauc grīļošanos vai neskaidru runu.
Bet tad man rodas tāds jautājums - vai tad patiešām mūsu valstī cilvēku var apcietināt tikai par to, ka viņš ir iedzēris??!! Okei - es neko nesaku, ja cilvēks ir piedzēries, streipuļo un neskaidri runā, bet nu nevar taču cilvēkam piesieties par to, ka viņš ir izdzēris pāris aliņus! Tā jau ir personas brīvības ierobežošana..

P

A aramiss 20.07.2015

Papa - Tu tak nekad skaidrā nēesi! Domā, ka gaterī nopelnīji savus 180EUR un vari plātīties Rīgas veikalos kā Vidzemes gubernators! Droši vien vēl ar savu 1986.gada Audi brauci atpakaļ uz savu sūda sētu un izraisīji vairākas avārijas situācijas!