www.sudzibas.lv Rīgas Natālijas Draudziņa Vidusskola Slikta mācību iestāde ar sliktiem skolotājiem un vadību.

Rīgas Natālijas Draudziņa Vidusskola - Slikta mācību iestāde ar sliktiem skolotājiem un vadību.

Rakstu sūdzību par šo mācību iestādi. Neesmu mācījusies šajā skolā, tādēļ protams var argumentēt, tomēr vēlētos izteikties par šo skolu pāris vārdos, jo tomēr ir maza saistība ar to.
Mana paziņa izvēlējās šo skolu pēdējā minūtē, neizvērtējot šīs skolas atsauksmes. Šajā skolā vidusskolā nav iestājeksāmenu. Vidusskolā uz 2018/2019. Gadu, sniedzot dokumentus, tika piedāvātas divas (2) izglītības programmas jeb novirzieni - vispārējā vidējā izglītība un matemātika. Trīs pusaudži, sniedza iekšā dokumentus uz vispārējo izglītību, taču viens no viņiem tika pārlikts uz matemātikas novirzienu pret viņa gribu, jo pamatskolā esot mācījies vācu valodu, bet pārējie divi - krievu valodu. Tas netika minēts programmas ietvaros, ka pusaudžu programmu izvēle netiek ņemta vērā.
Skolas ārpuse ir labi restaurēta, remontēta un nokrāsota. Ieejot skolā, pats foajē ir izremontēts, ļoti moderns, sakopts. Ejot tālāk pie vadības sniegt dokumentus, arī viss ir daiļi izremontēts un skaists. Bērnu vecākiem ejot pakaļ bērniem, viņi tiek tikai iekšā foajē, redzot, ka skola ir attīstīta un ērta skolniekiem. Taču maz viņi zina, ka turpinot iet tālāk pa gaiteņiem, tie ir neizremontēti, sasmērēti, sabrukuši, pat jāsaka "bomzīgi" izskatās, kā no psrs laika. Klasēs ir tieši tas pats - viss vecs, sabrucis, pat spoguļi stāv vienkārši uz zemes kā nomesti. Logus gaiteņos nevar atvērt, tādēļ skola netiek vēdināta. Skolnieki staigā aizelpotā gaisā, slimi, klepojot un šķaudot viens otram virsū. Citi pat cieš no hroniskām galvas sāpēm, reiboņiem un bezelpas, liekot viņiem justies fiziski slikti, lai ietu mājās bieži ar temperatūru.
Runājot par skolotājiem - fizikas skolotāja valda gaile... Kā jāsaka, no viņas nav jēgas kā no fizikas skolotājas. Viņa neko neiemāca, nepaskaidro. Viņa liek skolniekiem pašiem izdomāt formulas no zila gaisa. Mājasdarbos uz nākamo stundu liek izpildīt 20 uzdevums. Citi pat saka, ka viņa ir dzērāja, kas ir nedaudz slikti teikt bez pierādījumiem, bet tāda viņa pat izskatās. Vadība un skolotāji par šo skolotājas attieksmi zina, taču neko nedara lietas labā. Ir saprotams, ka latvijā trūkst daudzu skolotāju, it īpaši fizikas, bet šādu attieksmi skolniekiem nevajadzētu paciest. Latviešu valodas skolotāja sarmīte ruža ir normāla skolotāja, taču kā mazu sīkumu sliktu - uzdod lasīt garas noveles īsā laika posmā un katru nedēļu vai ir domraksti par tām novelēm, piemeram, romeo un džuljeta. Tā it kā skolniekiem nebūtu citu priekšmetu, kur jāmācās vai ārpus klases pulciņi. Vēl pie tam, devītā (9.) stunda beidzas plkst. 16.00, kas ir nedaudz par vēlu, saistībā ar to, ka daudzi pulciņi jau ir agrāk sākušies un tā dēļ sanāk tos kavēt.
Šajā skolā vidusskolā ir obligāti pārcelšanas eksāmeni, ja vidējā atzīme pa visiem priekšmetiem ir zemāka par 6 un ja ir 12 neattaisnotas stundas. Tas ir vājprāts, uzskatīt, ka šajā skolā, vērtējot visu attieksmi no skolotājiem un vadības, ir iespējams iegūt vidējo atzīmi 6 vai augstāk. Daži skolotāji pat liek atzīmi 1 par mājasdarbiem, ja tie nav izpildīti, kuri nebija obligāti. Pašus eksāmenus veido skolas vadība, kas ir tas pats kā pele, kas skrien uz apli. Pārcelšanas eksāmeni ir fizikā un latviešu valodā. Tas ir smieklīgi pat. Fizikā nekas netiek iemācīts, saprasts, bet tajā ir obligāts darbs, ja vēlas pabeigt skolu. Šogad fizikas pārcelšanas eksāmenu nesekmīgi uzrakstīja lielākā daļa, ja ne visi, kas rakstīja.
Skolas vēsturē, šī skola pirms 4 gadiem tika apvienota ar kādu citu rīgas skolu. Šī skola kādreiz bijusi ģimnāzija, taču zaudēja šo statusu, tādēļ cenšas to atgūt atpakaļ, liekot tādus pārcelšanas eksāmenus un augstus standartus.
Visa visumā, neieteiktu šo skolu. Bedre kā jāsaka Žargoniski. Ja vēlaties skolotājus, kuriem vienalga par jums un jūsu zināšanām vai mācīšanos, bet tajā pašā laikā uzdod grūtus darbus, šī skola tik un tā nebūs jums radīta. Meklējat citu skolu, jo šī diemžēl pieņem visus no visurienes, novirzieni netiek ņemti vērā, tādēļ visi sajaucas kopā, veidojot drāmu masas.
Pievienotajā failā ir iespēja nedaudz redzēt gaiteņa izskatu.

Komentāri (8)

S Saulīte 17.05.2019

Hmmm... Tad jau jūs tur visi ģēniji tajā skolā, ja paši s spējat izdomāt no zila gaisa fizikas formulas

M Mego izmeklētājs 17.05.2019

Un kā viemer cilveks kas tur nav mācijies zin visvairāk un vislabāk.

really? 17.05.2019

"Trīs pusaudži, sniedza iekšā dokumentus uz vispārējo izglītību,...Bērnu vecākiem ejot pakaļ bērniem, viņi tiek tikai iekšā foajē, redzot, ka skola ir attīstīta un ērta skolniekiem."
E? Vidusskolniekiem iet pakalj muusdienas? :D

O Ofelija 20.05.2019

Skolotāja Sarmīte Ruža ir viena no labākajām latviešu valodas skolotājām. Bērniem ir jālasa grāmatas, tas attīsta runu un domāšanu. Šie darbi jau ir zināmi no rudens, ja ne no pavasara. Skolotāja savus priekšmetus iemāca ļoti labi. Cits stāsts ir par latviešu valodas skolotāju Ramanovsku, kurā uzskata ka literatūru var mācīt tikai no mācību grāmatas un neko nevajag zināt. Tieši tāpat tiek mācīta latviešu valodā-nekā. Ar skolotāju līmeni un attieksmi ir problēmas, bet ir ļoti daudz fantastiski skolotāji, kā piemēram bioloģijas skolotāja Neimane, kas iemāca perfekti savu priekšmetu, ja bērns nav sliņķis vai izlaidenis. Ļoti atsaucīgas ir mācību pārzines. Direktoram būtu jāveic uzlabojumi mācību procesā.

P Patiess Fakts 18.03.2022

Piekrítu pedagogs tā ir diagnoze. Es agrāk mācījos skolā pie Ziedoņdārza, bija traka učene latviešu valodā un literatūrā, totāla skolnieku pašcieņas graušana. Kliedza. + tam visam viņa kruķīja romānu ar bērnu,kurus viņa mācīja tēvu un pati dabūja bandu bērnu no šī vīrieša. Klausieties padomju laikos kas tāds pieļaujams nebija. Esmu šokā ka šī pretiga, divkosiga un launa un skaudiga ucene, taisas par 1. pedagoģeni valstī. Parazite, savu bandu bernu vina uzgruda kā dzeguze audzinat citiem. vira vinai nebija, visu dzivi seksuali neapmierinata, no ta cieta visi apkart, un skola vina jau vel noteikti valdijas, bet ka tiem kas majas? sausmas, vina dzivoja viena ar bandu bernu un paraziteja uz citu rekina. es piekritu ka pedagogs ir diagnoze - neciešama.

P Patiess Fakts 19.03.2022

tagad sita ucene strada agenskalna gimnazija, bet vinai jau sen pensija vajag nevis vel tur sedet un jaukt berniem galvas. tomer jaiet pensija nevis tur jasez. vinai meita dzeraja tagad, jo patika visus citus aprunát un nolikt.

S Sonya1980 19.03.2022

Skola tiešām nav laba. Savu dēlu no turienes izņēmu, kad sapratu, ka vadība mazgā roku fonda naudas māmiņai. Kvēls sveiciens skolotājai Guntai Mičulei, kura piedalījās tajās afērās ar fonda naudām. Reizi pusgadā pa 200 eiro no cilvēka! Uztaisīju ļembastu un aizgāju prom. Vēlāk pa tv rādīja, kā Covid laikā tas direktors klusībā laida cilvēkus baseinā peldēties par maksu, ko, protams, bāza sev kabatā.

R Rassmane Inesa 24.05.2022

Kādas ir atsauksmes par kvalitāti mācību ? ēdiens ? skolotāji? 9.klases beigšanas rezultātiem? Negribētos no labakās skolas ienākt sliktākā..Būs 7.klase...Kādas ir audzinātājas?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes