www.sudzibas.lv Rīgas Namu Apsaimniekotājs Slikts serviss, maksimali nekompetentakie darbinieki

Rīgas namu apsaimniekotājs - Slikts serviss, maksimali nekompetentakie darbinieki

Uz tālruni atbild rupja, nekaunīga sieviete, kura nevar atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem. Uzsākot sarunu, bija skaidrs, ka jāiet uz viņu ofisu. Un brīnījos, ka ne tikai pa telefonu, bet arī uz vietas bija tādas pašas augstprātīgas, melīgas un nesaprotošas ​​sievietes! Tiekamies tiesā

U Uldis Tučs 10.11.2022

Pilnīgi piekrītu. Man arī tieši tāda pati saskarsme. Vēl pie tam tā sieviete nemāk elementāru matemātiku.

I Ilze Kurēna 05.01.2023

17.11.2022. biju pie RNA Gogoļa ielā 5 pēc “Akta par konstatētajiem bojājumiem” (par šo tēmu man nācās uzrakstīt savā dzīvē pirmo sūdzība "par pārvaldnieka bezdarbību un negodprātīgu rīcību", bet tas ir cits stāsts). Sieviete, kas šo aktu man izsniedza, bija “pālī” ..sarunā ar mani bija neiecietīga un rupja.. Kad mēģināju apjautāties vai ar viņu viss kārtībā, atnāca cita kolēģe un teica, ka visu nokārtos..