Rīgas namu apsaimniekotājs - Nekompotenta apkopēja

Labdien, cienījamais Rīgas Namu Apsaimniekotājs! Šodien saskāros ar ļoti nejauku problēmu sava paša mājas pagalmā Aglonas ielā 4. Rīta agrumā devos ārā no mājas, ieraugot vietējo sētnieci Dzintru. Es devos pie Dzintras, pēc kā lūdzu, lai viņa uzkopj manu dzīvokli, kamēr neatradīšos mājās. Vadoties pēc jūsu noteikumiem, sētniekiem ir pienākums uzturēt viņiem piešķirto zemes gabalu tīrībā. Mans dzīvoklis atradās uz sētnieces Dzintras zemes gabala, bet viņas reakcija bija, manā uzskatā, šausmīga, neprofesionāla un pazemojoša. Sētniece Dzintra mani nolamāja krievu valodā, kas nav Latvijas valsts valoda, nosaucot par "umņiku, stulbo un lohu" (atvainojos par valodu - citāts) un manā virzienā raidīja metienu ar slotu. Uzskatu, ka šāda rīcība ir nepieņemama, un tā būtu jārisina cik ātri vien tas ir iespējams.
Paldies!

B

Andris Sa 30.08.2018

Tur apkalpo RNP nevis RNA. Vajag skatities kur rakstit sudzibas :)