www.sudzibas.lv Rīgas namsaimnieks nav nekādas reakcijas

Rīgas namsaimnieks - nav nekādas reakcijas

Sveicināti !
Vai varat izskaidrot, kāpēc iecirknī "Zemgale" valda bezdarbība?
Ozolciema ielas 8 augšējo stāvu iemītnieki jau pus gadu katru nedēļu sūdzas par siltā ūdens padevi (precīzāk- siltā ūdens neesamību). Visi iespējamie vakaros sazvanāmie dienesti ir bezspēcīgi izskaidrot "Zegales" bezdarbību. Jau sen esot skaidrs, ka jāveic ārkārtas remonts, bet nav nekāds rīcības. Neviens nav uzskatījis par vajadzīgu iedzīvotājiem sniegt paskaidrojumus, kāpēc nesaņemam pakalpojumus, par ko maksājam. Vairs nav iespējams restaurēt iknedēļas zvanus visiem iespējamajiem tel. nr. Priekšā vēl 6 brīvdienas, atkal zvani , bet ūdens nav. Pasūta no viena numura uz otru, labā roka nezin , ko dara kreisā. Cik ilgi??? Viens un tas pats!!!! Vai tiešām šajā gadījumā var palīdzēt tikai skandāli un prese? Kur jāvēršas ar sūdzībām, lai kāds šī iecirkņa darbinieks attaptos?
Paldies par izbojātajiem svētkiem

profils 21.12.2013

Zini, izmanto un aizsargā savas Likumīgās TIESĪBAS!

( viedokļa oriģinālversijas w-resurss: http://www.manastiesibas.lv/pun/viewtopic.php?id=6136 )

Iespējamajiem interesentiem, kuri izvēlas zināt savas Likumīgās Tiesības -

- Interneta portāla "MANASTIESIBAS.LV" juridisko diskusiju "Forums":

t.sk. "Foruma" tematiskā sadaļa "Dzīvokļa tiesības":

u.c., kopā 26 tematiskās sadaļas.

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!" ;)