Rīgas zooloģiskais dārzs - uzmanību ar maziem bērniem!

Šodien zoodārzā novēroju, ka zoodārza strādnieki/personāls Zoodārzā pa trotuāriem un celiņiem brauc ar pietiekami lielu ātrumu, lai pamatīgi sabiedētu pāris vēcākus, kas savus bērnus bija palaiduši paskriet! Tiešām iesaku uzmanīties un nelaist bērnus vienus, jo šodien gandrīz notika sadursme, mašīnai strauji bremzējot. vēlāk redzēju arī citas mašīnas ātri pārvietojamies + zirga pajūgs arī ātri rikšoja! :) UN pārsteidza tas, ka kafejnīcā/veikalā pie ieejas nebija dabūjams NEKADS ūdens, tikai un vienīgi virkne krāsainu un burbuļainu dzērienu un končas! UN vēl nav īsti skaidrs, kāpēc pie foršākajiem soliņiem ir ierīkotas legālās pīpētavas, kur visapkārt mētājās "končiki"! :) Kopumā zoodārzs ir super, tomēr par atsevišķām lietām nav padomāts!

X Xrjusha 28.04.2009

Nu tad uzraksti to zoodārza administrācijai.

B BigMac 28.04.2009

Tā ir jauna zoo atrakcija, nobrauc pirmais garāmgājēju, nepamanīji :) tev vajadzēja skriet pa priekšu un kliegt aaaAAAaaa "slepkavas"

S sasha 13.05.2009

Paklau vai nebiji sanarkojies/jusies - mašīnas ātri brauc, zirga pajūgs arī ātri rikšoja! Tak ja bail iet ārā no mājas labāk palikt dzīvoklī...
Bet pīp'tavas gan varētu būt tuvu labām sēdvietāsm, jo kantorī ir baigie pīpmaņi!

ļ ļoļiks 12.08.2010

Tu ko tur, ūdeni atnāci padzert?