Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs - Slikts serviss

Šodien bija ar ģimeni (meitu un mammu) zoodārza. Laiks bija fantastisks. Taka mamma sen nebija šaja apkaime nolemam nedaudz izklaidēties. Rezultāta zooloģiska darza divnieku maz, loti maz. Visi budas, visi eda, daži zvēri-visur rekonstrukcijas. Samaksāti 17 eiro, un par ko? 4 žirafem un guļošu ķenguru?

22.03.2019

C critical thinker 22.03.2019

zoodārzs atvainojas un apsola, ka visi dzīvnieki tiks bargi sodīti!

C critical thinker 22.03.2019

lai nodrošinātu klientu, tas ir jūsu, apmierinātību, varam piedāvāt šādus soda veidus:
1) nobadināt līdz nāvei,
2) nosaldēt līdz nāvei,
3) izmest visus uz ielas.
Kā arī esam gatavi uzklausīt jūsu ierosinājumus sodiem.

E ELLIO 23.03.2019

Klientu izbarot Zvēram:
Zvēru izbarot Klientam:

SamTroll 22.03.2019

Kas nevarēja kādā lauvu aplokā ielīst un apskatīties tuvāk, uzreiz būtu interesentāk ..

D Darbinieks 22.03.2019

Zoodārzā ir arī čūsku māja..kā reiz

P Peļuks182 23.03.2019

Njā... tie lopi tieši tajā dienā izdomāja paņemt brīvdienu! Jūs vispār pati saprotat ko rakstāt? Tie ir dzīvnieki un viņiem nav obligāti jābūt tur lai Jūs izklaidētu. Kurš ēd, kurš guļ, kurš spēlējas. Ta ir daba. Vai tiešām par šādām tēmām ir jaraksta?!