Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Transporta kavēšanās

Sveicināti. Es gribētu izteikt sūdzību par 216Mikroautobusu.
Viņam vajadzēja ierasties Indžinieru ielā 23:28,bet viņš neieradās vispār. Sakiet lūdzu,kāda velna pēc Jūs šim minubusam ļaujat kavēt? Atgādinu,ka 216 mikroautobuss Centrs-Ķengarags neieradās vispār. Jūs protat tikai pacelt transportiem cenas,bet nespējat nodrošināt laiku,transportam.

L Livva 18.12.2016

Viņi mēdz aizbraukt ātrāk negaidot savu atiešanas laiku, kā arī gonkot pa iekšējo joslu tā, ka no pieturas nav pat pamanāmi. Lieki piebilst, ka uz RMS rakstītām sūdzībām nav lielas jēgas.

Latviešu tautas 18.12.2016

РИЖАНЕ ЗАЖРАЛИСЬ! А если в магазине кончился хлеб, вы тоже устраиваете истерику, падаете на пол и бьётесь в припадке головой об пол? Ну не приехал, может машина испортилась. Это же не единственный вид транспорта! Берите такси!.. Я недавно из одного посёлка 5 км до другого пешком добирался, а всё потому что автобус курсирует там 2 раза в сутки. А мне надо было в краевую думу попасть. И дорога не асфальт, а грунтовка: летом пыль от проходящего транспорта, а зимой - камни и куски льда...

Sardele 20.12.2016

Vladlat, iedzer indi. :)

Latviešu tautas 22.12.2016

А ты - убейся об стенку!

alergologs 19.12.2016

Ko var gribēt no RS...Labāk braukt ar velo vai iet ar kājām.
Pēdējoreiz, kad mikriņā jautāju, vai Jūs braucat tur un tur..šoferis atrēca JĀ!!! tādā balsī, ka blakusstāvoša tantiņa gandrīz līdz griestiem palecās.