www.sudzibas.lv Rīgas Mikroautobusu Satiksme Šoferis dzēris un agresīvi brauca. Mikroautobus tehniski bīstams pasažieriem.

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Šoferis dzēris un agresīvi brauca. Mikroautobus tehniski bīstams pasažieriem.

Piektdien 2019. Gada 19. Jūlijā braucu ar mikroautobusu nr. Fc 461 no rīgas uz ķekavu plkst.21.15. Šoferis visiem pasažieriem likās dzēris un brauca ļoti agresīvi. Nepareizi izsita biļeti divām pasažierēm, atteica 'ai ne kas'. Pie stacijas laukuma pārbrauca krustojumu pie sarkanās gaismas. Brauca ātri un agresīvi. Noteikti pārsniedz ātrumu un visas mašīnas centās apdzīt. Viena pasažiere pat piegāja pie viņa un aizrādīja. Pats mikroautobus bija tehniski bīstams pasažieru pārvadāšanai - neizsakāmi grabēja un vibrēja, durvis bija ar šķirbu, drošības jostas nebija, avārijas izeju izsišanas āmuriņu nebija, rokturu, kur pieturēties pie krēsliem nebija. Bija ļoti bailīgi.

20.07.2019

Tu Turkey901 20.07.2019

Kāpēc bija jāriskē ar dzīvību un jāturpina brauciens ar tādu?!
Kā arī, kāpēc uzreiz nebija izsaukta policija un mikriņš "pārķerts"?!

Работяга 20.07.2019

pilnigi piekritu.. bet kad es braucu ar ar sabiedrisko transportu un mani piemet gaisa ka malku es pat nepieversu uzmanibu jo ar tadu sofera algu kura ar trijiem nullem mazak paldies ka es ar kajam neeju!

Me Mego izmeklētājs 21.07.2019

Riga ķekava maršrutu nodrošina Rīgas Taksometru Parks nevis RMS
L

Vi vitols 22.07.2019

Ja šoferis ir piedzēries ir jāzvana policījai.
Bet tagad vienīgais, ko varat darīt paziņot firmai, kurā viņš strādā, par viņa uzvedību.

mikroautobusi 22.07.2019

Labdien! Rīgas mikroautobusu satiksme nenodrošina pasažieru pārvadājumus no Rīgas uz Ķekavu, tas ir Rīgas taksometru parks vai cits pārvadātājs.