Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Smirdoņa mikroautobusā

Braucu 10.04.2018. no Baznīcas ielas uz Salaspils ielu nr. 216 mikroautobusā- JP 5758, kurā iekāpu plkst. 18:35 . Uzreiz sajutu smirdoņu, kodīgu -smēķu un netīrības smaku. Noslēpu degunu šallē, bet daži pasažieri -pēc brītiņa sāka klepot. Sakritība vai...? Kas atbild par šādu drausmīgu servisu un jau ne pirmo reizi ?! Neviens? Tas būs materiāls publiskai apspriešanai "Bez tabu" vai kādā citā sabiedriskā telpā! Vai tā izpaužas rūpes par pasažieru labsajūtu? Vai totāla vienaldzība un ņirgāšanās par cilvēkiem? Vai uzņēmuma priekšniecība tāda pati, ar mieru dzīvot un izmantot šādu servisu!?

A

Komentāri (6)

veesaa007 10.04.2018

Ja tik ļoti gribas "labu" servisu, tad jābrauc ar personīgo auto vai vismaz taxi. Tavs ierosinājums- neļaut izmantot sabiedrisko transportu smēķējošajiem un tiem, kas nedušojas katru dienu? Smieklīgi. Varbūt kādam citam nepatika tavas pārmērīgi sapūstās smaržas?!

A alksnite 11.04.2018

veesaa007:
Gribētos gan, aci pret aci ar Jums parunāt par šiem Jūsu primitīvajiem un aizvēsturiski domājošajiem spriedelējumiem.Vai tiešām vēl nav Jūsu laiks pienācis -sākt domāt !? Sen jau citā civilizācijā dzīvojam!
Jūs atļaujaties pateikt, ka smirdīgi, nekopti, nošņurkuši pasažieri, kā arī netīrīti mikroautobusa sēdekļi, tā ir norma? Tāpat Jūs nespējat saprast tik vienkāršas lietas, ka smēķējošs, sevi un citus cienošs cilvēks, nekad neatļausies būt netīrs sušķis un nekad nesmēķēs mikroautobusā, būdams tā vadītājs! Jums nav ne mazākās sajēgas par elementārām sadzīves normām, tāpēc neko nespējat pateikt, kā vienīgi pieminētās (galīgi nevietā) "smaržas"! Jūsu komentārs, tā ir Jūsu pavadvēstule, Jūsu prāta kapacitāte, kas parāda, ka tajā nav nekā - ne gudra, ne pamācoša, kā viens vienīgs bērnu šļupsts...

"primitīvajiem un aizvēsturiski domājošajiem spriedelējumiem" - izskatās, ka kāds mēģina izlikties gudrāks, nekā ir patiesībā :)))

A alksnite 12.04.2018

...izskatās, ka kāds mēģina izlikties gudrāks, nekā ir patiesībā :)))

Vai pats maz saproti, ko uzrakstīji? Ja Tu kaut ko "skaties", bet neredzi ne savu "iz-skatās", ne to, uz kuru skaties, tad Tu -visupirms pārkrusties un tad ej aprunāties ar gudrākiem ļaudīm

Pārkrusti labāk savu latviešu valodas skolotāju, lai izlasot šos murgus neķer infarkts.

Sardele 11.04.2018

veesaa007:
Uzņēmumam, kurš tiek dotēts no mūsu nodokļiem un vēl nekautrējas prasīt papildus naudu (e-talons) par pakalpojumu, tā kā vajadzētu parūpēties, lai transports nebūtu kā miskaste un vadītāji nebrauktu ar tiem kā ar malkas pašizkrāvējiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes