Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Slikts serviss

Labdien,
vēlējos dzirdēt Jūsu pamatojumu kāpēc 241.maršrutā sastrēgumu stundā tika samazināts kursējošo minibusu skaits? Pieturā "Anniņmuižas bulvāris" virzienā no Centra uz Lidostu darbadienās līdz 02.03.19 kursēja 3 minibusi- plkst. 07:20, 07:33, 07:59, šobrīd šajā pieturā ir tikai divi mikroautobusi, kas šajā pieturā piestāj plkst. 07:29 un 07:51. Minibuss, kas plkst. 07:29 piestāj "Anniņmuižas bulvārī" ir pilnīgi pārpildīts, tajā iekāpt ir ļoti problēmatiski. Lūdzu vēlreiz pārdomāt sarakstus rīta/sastrēgumu stundās, kad cilvēkiem ir jābrauc uz darbu vai skolu. Šobrīd katru rītu sanāk pidalīties loterijā- vai sanāks iekāpt mikroautobusā, vai arī tas pabrauks garām ar uzrakstu "Vietu nav".

05.03.2019

mikroautobusi 05.03.2019

RMS nevar pats pielikt vai noņemt minibusu un reisu skaitu, to RD atbildīgajai komisijai, kura izvērtē un apstirpina izmaiņas maršrutos un reisos. Tas, ko varam ieteikt, sniegt ierosinājumus un nosūtīt RS informācijas centram ar lūgumu izvērtēt esošo kustības sarakstu, ņemot vērā lielo pasažieru pieprasījumu, darba dienās, papr papildu papildus reisiem sastreģumstundās 241. maršrutam.