LV RU

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Slikts serviss

01.11.2018. 263.mikroautobusa šoferis, pieturā Matīsa iela virzienā no Mežciema uz Šampēteri plkst 16:58, pabrauca garām ar pustukšu mikroautobusu, uzlikts uzraksts "vietu nav", kaut arī tas bija garais mikroautobuss un tajā stāvēja tikai 2-3 cilvēki, pietura gara un Centrā tāpat puse kāpj ārā, viņam žēl bija paņemt vēl divus pasažierius. Principā šis maršruts ir krimināls un pastāvīgie pazemojumi šajā maršrutā vairs nav paciešami. No maija, kad sākušās Rīgas domes atlaides pasažieru skaits dubultojies, mikroautobusu skaits palicis tas pats iepriekšējais, pieturā pie Botāniskā dārza vairs nevar tajā iekļūt, tikai ja paveicās, kad kāds kāpj ārā, ir daži šofereri, kuri vizinās ar pustukšiem mikriņiem un virsrakstu Vietu nav, vispār ņirgāšanās totālā. Turklāt šoferis var vienai pieturai pabraukt garām, bet otrā, ja kāds kāpj ārā tāpat sakāps vēl 4-5 pasažieri, ārā jau nemetīs ar varu, vispār, kad grib apstājas, kad negrib stāties brauc garām, bez loģikas,gadās arī kāds žēlsirdīgais šoferītis, kas ņem visus, un tad nākas stāvēt uz vienas kājas uz trepītēm, vienreiz izskaitīju garajā mikriņā brauca ap 40.-45 personām, aizmugurējā invalīdu vietā stāvēja 5,viens uz otra, turklāt aizmugurējās durvis nevēra vaļā un viens brutāls vīrietis triecās ar savu somu cauri visiem cilvēkiem, lai tiktu ārā. Principā murgs pēdējais un cilvēku pazemošana no Rīgas mikroautobusu satiksmes puses, kas pieļauj šādu situāciju. Negrib arī uzlikt oranžos mikriņus, dēļ aizdomām, ka būšot pustukši. Bezkaunība.

02.11.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

St

Komentāri (4)

Os Oskars 02.11.2018

Brauc ar taksi

St Straume 05.11.2018

Tev laikam vispār nav izpratnes par ko iet runa, ja prātiņš par šauru paskaidroju vēlreiz, šeit runa ir par attieksmi pret cilvēkiem, kuri ir nodokļu maksātāji, runa ir par sabiedrības kultūras līmeni. Runa ir par to, ka, ja pat šajā vienkāršākajā situācijā, kad problēmas risinājums ir elementārs un to ir daudz, piemēram, nodrošināt vairāk mikroautobusu, vai papildus uzlikt oranžos busiņus, vai citi risinājumi, piemēram, pensionāriem atļauja vizināties bez maksas noteiktās stundās un ir vēl citi varianti, piem, pa to pašu summu iespēja braukt šajā maršrutā ar jebkuru transportu un vadība jau ilgstoši neko nemaina, tad kas būs, ja būs kāda nopietnāka problēma, šeit ir runa par attieksmes modeli, par vadības nespēju risināt jautājumus un vienaldzību.

Ra razors 02.11.2018

Varu tikai piekrist. Ja pirms kāda laika mikriņi bija paaugstināta komforta transports, kuros par biki augstāku maksu varēja ātrāk un ērtāk nokļūt vajadzīgajā vietā. Tad tagad pilni ar penšiem un citiem švaļiem kuriem par braucienu sava nauda nav jāmaksā .Visa RS ir domāta tikai nodokļu tērētājiem nevis pelnītājiem. Man pēc darba dienas mikriņā iekļut nereāli, jo penši ir svarīgāki. Iesaku ja ir iespēja deklarēties ārā no Rīgas. Vai pārcelties vispār uz citu valsti, kur pret nodokļu māksātājiem attiecas ar cieņu

St Straume 05.11.2018

Man tieši bija tāda paša doma, izdeklarēties no Rīgas, jo žēl maksāt nodokļus par tādu attieksmi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes