Rīgas Mikroautobusu Satiksme - плохой сервис

263 маршрутка, номер KS-5617, время 11.20.2019 18:39:
Водитель строго нарушает правила дорожного движения (скорость в городе 70-80км), на поворотах не притормаживает.
На просьбу притормозить в кармане - отреагировал хамски, при этом жестко давя на педаль газа. Считаю, что таким людям не место в компании общественного транспорта, т.к могут пострадать невинные люди.
Прошу принять меры!

20.11.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

Papildināts maximusV 20.11.2019

11.20.2019*

Papildināts maximusV 20.11.2019

= 20.11.2019*

M Maris Abolins 20.11.2019

Ta ari ir, ari braucu taja laika ar to vaditaju!

L Lailailai 21.11.2019

Atlaist visus! Kuri brauc par lēnu, par strauju bremzē, brauc par ātru, pietur ārpus pieturām, nepietur “kabatās”, nerunā ar pasažieriem, nesilda nosalušos, neslēdz kondicionieri sakarsušajiem... visus atlaist! Lai staigā kājām. Bet mazā, lepnā tautiņa Baltijas jūras krastos dziedās skaistas dziesmas. Un visi būs laimīgi. Nebūs nekādu šoferu. Vispār nebūs. Jo braukt tik un tā neviens nemāk.

M Maris Abolins 20.11.2019

Doma ko raksti, umniks. Lidz shim brizim nebija iemesla te registreties!

I IvoRT 21.11.2019

Vienu reizi man blakus mikroautousā sedēja babuliene. No straujas bremzēšanas nabags babkas cilvēks nokrita. es viņu pacēlu un t;a k;a babuliene run;aja krieviski uzprasīju "S vami vsjo v porjadke?" Uz ko babuliene atbildēja "Vsjo horošo. Za besplatnij projezd mogu i rakom"

M Maris Abolins 21.11.2019

Up