Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Krāpšana

Nu labdien
tātad izskatās ka, sanāca incident ar Autobuss Rīgas Mikroautobusu Satiksme. Luk skatījos ka jaunieši perk patiesam tas kartītes un brauc un nolemu panemt to biznesa ideju un turpināt. Priecājos un. Tatad noireju lidzigu busu ka tas orandzais, un nopirku bileti "e-talons", dzeltens, eiro piecpadsmit.
Sazinājos ar to kantori, vini teica, ka var braukt, ja noperk bileti speciāli.
Nu ja tatad es nopērku sezos, uzlimeju 316 Ķengarags un devos cela. Un businu nokrāsoju apaksu oranžu ka istajam,. Viss taka normāli! Dodosu z sava marsruta sakumu kad peksni piebrauc divas policijas ekipāžas un kaut ko sak man debatēt, ka ta nedrikst darit.
Bet nu man tacu kantoris teica, ka var braukt ja noiperk etalon. Es juatjau kas par lietam un saku zvanāt uz to ieredni un prasat ka s notek. Un vel tika apskadets buss, jo tad kad policija mani apsakdeja es nobijos no sirenam un iebraucu uz malinas.

Rezultāta sanemu griminalo sudzibu un man atnema busu
pieprasu 100 % kopensaciju
atvainoties
atdod busu

10.01.2020

Papildināts balins 10.01.2020

Ar5 businu

B

BondsBonds 10.01.2020

Eiro piepadsmit, busiņš, Tvaika iela.

B balins 10.01.2020

Mani tur nenem vairs

A aicis24 10.01.2020

Ta šitas slimais, ik pa brīdim izdomā kādu stāstu.Nezinu vai viņš no tā ķer kaifu,bet viens gan ir skaidrs,ka pietrūkst viņam uzmanības,visi viņu ignorē,tad nu mēģina te izspausties,kā māk.

B balins 10.01.2020

Kurs nu butu runajis slimais :)

B BK 10.01.2020

Slimā suņa murgi.

BondsBonds 11.01.2020

Nospied pogu un gaidi numuriņu.

M Mego izmeklētājs 11.01.2020

Pilnmeness. Mums dsrbā tagad daudz dīvainos atved...

T TavaMamma 11.01.2020

Nopērc laivu, nokrāso baltu un uzraksti virsū Tallink, pēc tam dodies vien ceļā. Pēc iespējas tālāk. Kantoris atļaus.

T tieši tā 12.01.2020

Jēziņ, labs dienas sākums. Sasmējos. Godam ceru, ka autors ir satīriķis, kas grib uzjautrināt lasītājus.

Labprāt redzētu policistu sejas, kad viņiem pateiktu, "Nu kā, man Rīgas satiskme teica, ja nopērku e-talonu, varu braukt ar mikriņu pa jebkuru maršrutu, re kur e-talons".

Ja nopietna "sūdzība", tad žēl man autora.