www.sudzibas.lv Rīgas Mikroautobusu Satiksme CSN nepārzināšana, svešas mātes valodas lietošana

Rīgas Mikroautobusu Satiksme - CSN nepārzināšana, svešas mātes valodas lietošana

Šodien ar elektrisko velosipēdu laikā posmā no Plkst. 16: 50 līdz 17: 00 braucu pa a. Deglava ielu. Diemžēl nepiefiksēju mikroautobusa numuru (krāsas balts ar dzeltenu) . 3 reizes apdzenot mani, strauji grieza pa labi nogriežot ceļu. Pēdējā reizē, viņam bija jāgriežas uz Saharova ielu, atvēra logu un sāka bļaut krievu mātes valodā. Neļaujiet krievu cūkām braukt pirms neapgūst noteikumus.

Papildināts Mazais1069 17.08.2020

Nav

18.08.2020

E erikos2 18.08.2020

Kapec tu akcepte uz tautibu ? Sanak taa ka tu esi bezsmadzenu radijums kursh nonospraga aborta laikaa

Paradeez 18.08.2020

Kā tikko Jūs aizskārāt cilvēku personīgi, jūsu sūdzībai nav nekāda graša

V vitols 18.08.2020

Tu varbūt neprotot vadīt auto viņu izprovocēji?

Vagons Komā 18.08.2020

Ja man atkal kads mēģina pateikt vardu Leņķis, es atbildu vel rupjak, es saku.

mikroautobusi 19.08.2020

Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām. Neapšaubāmi, nav pieļaujams šāds komunikācijas stils. Konkrētāka informācija palīdzētu mums operatīvi identificēt vadītāju un izsaukt uz pārrunām klātienē. Atvainojamies Jums vadītāja vārdā. Mums ir svarīgs katra rīdzinieka viedoklis, lai uzlabotu un pilnveidotu mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

J [email protected] 19.08.2020

Esmu liecinieks šīm notikumam. Jūs pats provocējāt un ļoti agresīvi bija braucis par ielu. No pārējiem t/l vadītājiem Jūs taču arī dabūjāt aizrādījumus, kā arī latviešu valodā.