LV RU

Rīgas mikroautobusu satiksme - Agresīvā braukšana

Vairākkārt ievēroju, ka 271 maršruta mikroautobusa nr 168 autovadītājs brauc ļoti agresīvi un rupji izturas pret pasažieriem. Šodien tas skāra arī mani. Iekāpu 17.47 pieturā Āgenskalna tirgus. Šoferis brauca tik agresīvi, ka pameta mani gaisā un es sasitu kāju. Kad aizrādīju, šoferis atbildēja - ne tu mani mācīsi kā braukt. Lūdzu pārceliet šo vadītāju uz malkas pārvadājamo mašīnu.

Komentāri (3)

_-PussY-Slayer-_ 13.11.2017

Laba doma. Par apkārtējiem uz ceļa arī padomāts.

Par RMS 271. minibusa vadītāju un agresīvo braukšanas stilu. Šajā maršruta posmā bruģis ir ļoti nelīdzens un bedrains, un tā kā šis ir invalīdu busiņš, tas ir ļoti jutīgs pret nelīdzenām ielām, tāpēc pie mazākās bedres, viss minibuss sašūpojas. Tas protams neattaisno vadītāja attieksmi un apkalpošanas kultūru. Paldies, ka informējat, mēs noskaidrosim vadītāja identitāti un pieprasīsim paskaidrojumu, kā arī piemērosim disciplinārsodu saskaņā ar uzņēmuma iekšējiem kārtības noteikumiem.

Sa Sanuliite 23 st 55 min atpakaļ
Pats labākais šoferītis

Visur tik sūdzības un sūdzības- nevarēju atrast vietu, kur izteikt visdziļāko pateicību 246.mikroautobusa šoferītim, kas veda mani šorīt 16.11.2017. ap 8:30 centra virzienā. Busiņa reģistrācijas nr. JV3454. Pats cilvēcīgākais un laipnākais šoferītis kādu esmu sastapusi! Mīļš paldies viņam! Kaut vairāk būtu šādu cilvēku!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay