Rīgas Mikroautobusu Satiksme - 216. Mikroautobuss

216. Mikroautobusa šoferis maršrutā no centra uz Ķengaragu neuzskata par vajadzīgu apstāties pieturvietā "Centrālā stacija" (pretī LU informātikas fakultātei) ap pl 19.15 , jo tas tak ir par sarežģītu pārkārtoties aiz cita maršruta autobusa no otrās joslas. Šo konkrētu mikro atobusu pieturā gaidīja 5 cilvēki. Un visi aktīvi māja šoferim un lūdza apstāties. Šoferis ar kokainu seju un pustukšu mašīnu cēli pabrauc garām.Kaut gan redzēja mūsu centienus viņu apstādināt jau no luksafora - iepriekš. Dārgā Rīgas mikroautobusu satiksme, ja uz Jums vai Jūsu sadarbības partneriem attiecas citi noteikumi un pieturvietas ir "tukša vieta", lūdzam Jūs pārskatīt nepieciešamību piedāvāt šādu pakalpojumu Jūsu klientiem, kas par to maksā nebūt ne mazu naudu. Savādāk Jūsu reklāmas neatbilst Jūsu servisam. Vēlos piebilst, ka šī problēma ar šo pieturvietu ir aktuāla gandrīz katru dienu un šis nav pirmais šāds gadījums. Protams Jūsu šoferu nostāja par to, ka tas jau nav nekas... pagaidīs nākamo ... ir diezgan droša, bet ir situācijas, kad cilvēki rēķinās ar savu laiku un 15 liekas minūtes var radīt daudz problēmu. Ja neuzskatīsiet par vajadzīgu risināt šo jautājumu, lūdzam Jūs vismaz ņemt to vērā.

Rīgas mikroautobusu satiksme: Vai varat uzrakstīt precīzu datumu un nosaukt 216. maršruta minibusua borta nr., lai varam noskaidrot, kurš no vadītājiem neapstājās pieturvietā un neuzņēma pasažierus. Tāpat informējam pasažierus, ja vēlaties izkāpt nākamajā pieturā, savlaicīgi ir jānospiež STOP poga, jo minibusi apstāja un uzņem pasažierus pēc pieprasījuma, jo kursē paRīgas pilsētu kā "ekspresis". Paldies, ka informējāt mūs un gaidīsim detalizētāku informāciju, lai atpazītu vadīttāju.

S Sfinksa7 09.08.2017

Labvakar, Rīgas mikroautobusu satiksme!
Paldies par Jūsu sniegto komentāru. Novērtēju, ka informācija/sūdzība ir nonākusi līdz Jums.
Diemžēl, neko precīzāk par to, ko jau iepriekš minēju, ka šī situācija notika 08.08.2017. Pl 19.15 (+- 3 minūšu intervālā) pieturā "Centrālā stacija", kura atrodas pie LU Informātikas fakultātes, nevarēšu Jums sniegt, jo šoferis tik zibenīgi mēģināja aizšmaukt garām pieturai, ka histēriski vicinoties ar rokām un iekšēji vāroties dusmās nepaspēju saskatīt šo borta numuru. Šādās situācijā ir ļoti žēl nākamā reisa šoferīti, kuri nepelnīti ir spiesti klausīties neapmierinātos komentārus par kolēģu netaktisko rīcību. Esmu pateicīga nākamajam šoferītim, kurš pacietīgi uzklausīja komentārus un atvainojās kolēģa vietā. Bet... kā jau iepriekš minēju šī problēma ar konkrēti šo pieturu ir aktuāla gandrīz katru dienu! Pati personīgi esmu šajā laika posmā ap 19.00 ,tajās retajās reizēs kad esmu spiesta izmantot Jūsu pakalpojumus, kopumā kādas 5 reizes stāvējusi šajā pieturā ar paceltu roku/ aktīvi mājot kopā ar vēl 3 paceltām rokām no citu cilvēku puses, kad man kā tukšai vietai, garām pabrauc šoferi, kaut redzamību viņiem nekas neaizšķērso. Vienkārši daži šoferi ir par slinku, lai nospiestu bremzes un pārkārtotos pa A joslu braucošajam transportam aizmugurē. Pie tam, zinot, ka šajās centra pieturās darba dienas beigās vienmēr vidēji 2-5 cilvēki gaida tieši šī maršruta mikroautobusu šoferi jau laicīgi varētu ieņemt attiecīgo satiksmes joslu. Pamatojoties uz Jūsu kolēģu sniegto neoficiālo informāciju šī problēma ar šīm pirmajām 3 pieturvietām no centa puses galapunkta virzienā uz Ķengaragu ir ļoti "sasāpējusi" jau sen, un šoferi regulāri saņem sūdzības, ka cilvēki tiek ignorēti šajās 3 pieturās, jo tur ir 3 joslu satiksme un šoferi vnk nebrauc pa pirmo joslu. Saprotu,ka vainīgo tāpat neatradīs un ja arī atradīs, tad maksimāli pakratīs ar pirkstu un pateiks "lielu fui" ,bet varbūt kādā no sapulcēm ir vērts atgādināt šoferīšiem , ka šīs pieturas no centa līdz tirgum , darba dienas aktīvajās stundās, tomēr ir cilvēku pilnas, un, ka tur stāv vismaz 3 cilvēki katrā pieturā, kas ir maximāli noguruši pēc darba dienas atšķirībā no tiem pārdzērušajiem "etiķiem", kas smirdīgi pa taisno no bāra lien šajā mikroautobusā pie Tirgus.
Paldies, ka atbildējāt. Ceru, ka vismaz maza daļa tiks ņemta vērā un situācija uzlabosies.

L Livva 12.08.2017

Pazīstama problēma. Interesantākais tas, ka RS mūždien atbilēja, ka neesot apstājies jo bijis pilns. Beigās, kad jau sāku sekot līdz situācijai no iekšpuses un konkrēti viņiem uzrakstīt cik pasažieru bija salonā, viņi sapinās savos melos. Pēc tam rakstīja, ka mikriņi kavējot grafiku, tāpēc pieturās nevarot iebraukt. tas gan nebija par 216. bet 270.

L Lina777 30.10.2018

Jā, arī esmu to piedzīvojusi. Ga rnacionālo bibliotēku - tieši tā - kokainu seju un skatoties uz mani - pabrauc garām. Un es nesaprotu, vai par agru vai par vēlu pacēlu roku vai par ātru nolaidu to, un pilns tiešām nebija. Liekas, ka daži šoferi vienkārši brauc nevērīgi, jo skatīties uz cilvēkiem pieturās ir viņiem apgrūtinoši. Ir jau tā ļoti nepatīkami mūždien celt roku kā tādam stopotājam (kaut maksā 2 eiro par biļeti!), bet, ja vēl neapstājas, ir pavisam pazemojoša sajūta.