Mikroautobusi - RS 2012

Ne katrs zin, bet drīz zinās, vismaz rīdzinieki noteikti, to, ka no 2012. gada viens no galvenākajiem un bagātākajiem uzņēmumiem Rīgā, Latvijā, pārņems arī mazos mikroautobusus un tie būs Rīgas Satiksmes sastāvā un gādībā.
Protams, tas nav labi. Tomēr ir savi plusi. Iespējams, tie tiks sakārtoti un savesti kārtībā. Iespējams, būs arī pieturās kustību reisu saraksti un varbūt vēl kas...
Bet, mīnusu noteikti ir vairāk kā plusu!
Iespējams, būs lielāka braukšanas maksa, kas ir ļoti nepatīkami cilvēkiem, kuri izmantoja lētāko, ātrāko variantu - mikroautobusu. Cerams, cenas nebūs lielākas, jo RS tā jau autobusiem, tramvajiem, trolejbusiem cenas ir augstas, bet nav attiecīga kvalitāte.
Tālāk - Runā, kad autobusus kurus izmanto maz cilvēku, aizstās mikroautobusi, tātad - mazāk vietas, jo paši ziniet cik mazi ir mikroautobusi.
Saprotu, laikam, ka tiks arī viss mainīts un slēgti visi maršruti un veidoti no jauna. Liels lūgums, tomēr padomāt par citiem rīdziniekiem, cilvēkiem, un rajoniem kur arī ir nepieciešams tāds mikroautobuss, lai varētu no rītiem mierīgi nokļūt darbā, veikalā, un vakarā drošībai arī mājās, nevis sabāzt atkal visus mikroautobusus uz vienu rajonu, vienu vietu, kur jau kursē pilni autobusi, tramvaji, bet vēl mikriņi, kuri beigās būs tukši. Nē, ir nepieciešams padomāt par katru rajonu, jo ja ir mikroautobuss, tad ir visas iespējas tam tikt arī nomaļajām vietām kas ir apdzīvotas, jo Rīga ir Rīga-Galvaspilsēta, kurā sabiedriskais transports ir viena no galvenākajām lietām, dzīves sastāvdaļām, kā katrā pieklājīgā galvaspilsētā, jo sabiedriskais nozīmē mājas, darbs un viss kur vajag aizbraukt un bez tā nevar dzīvot un cilvēkiem tas ir vajadzīgs un pieprasījums ir, tikai RS ir skopa un domā tikai par ienākumiem... [slēpt]@ Bezkauņas!
Jāpalielina reisu skaits! Kādreiz, bija biļete 20. santīmi!!! Bet sabiedriskais kursēja 2, un pat 3 x biežāk!!!
Tagad daudz mazāk un retāk, lai gan biļetes cena - 70 santīmi!!! Kāpēc?
Un viens liels mīnus- Pensionāri kas var braukt bez maksas!
Tīrās šausmas! Ar kuru galu viņi domāja, kad ko tādu pieņēma?
Iedomājieties tos trakos pensionārus, mikroautobusā! Uzreiz visi saskrien, ieņem vietas.
Ja kāds apsēžas jauns cilvēks kurš maksā un iekāpj pensionārs kurš nemaksā, tad sākas cīņa par vietu un sākas bļaušana lai palaiž apsēsties un protams sākas tēlošana ar ''sāpošajām'' sirdīm, mugurām, kājām un ja nepalaid, tad jāklausās lamu, velna vārdi un visādi citi ļaunma pilni sodi, jo redziet tantiņai kurai nav ko darīt, ir jāpabraukājas... Un? Tad mikroautobusi būs pilni ar pensionāriem, kuri būs to ieņēmuši un tas kursēs pa velti, jo pensionāriem nav jāmaksā kuri nestrādā un tā nu mikroautobusi nestu tikai zaudējumus, jo jēga nebūtu nekāda.
Beigu beigās strādājošs, vesels cilvēks paliks pieturā, jo redziet mikriņš pilns ar ''izsalkušiem'' pēc tirgus pensionāriem, kuri vizinās, tāpēc vietas nav un stāvēt kājās arī nav labi, ja dzīvo kādā Ķekavā un visu ceļu jākratās stāvot kājās, līdz Rīgai!
Cik nepārdomāti un nejauki! Cerams, viss sadalīts tiks godīgi un klientu interesēs!!! Jo viss notiek un pastāv tikai klientu dēļ!!!

L

Komentāri (3)

S Signe 14.12.2010

piekriitu 100%
liidz 2012 veel jaanodziivo un veel pataalu, taapeec jau tagad saakot ar sho gudro suudziibu, riigas satiksme jau var njemt veeraa ko dariit un veidot...

H harijs 14.12.2010

Šī iespaidīgā kompānija, rīgas satiksme, vienkārši likvidēs savus konkurentus.
Es izmantotu sabiedrisko transportu, ja tie būtu lētāki, un biežāk kursētu.

J 16.12.2010

Pilnīgi piekrītu par pensionāriem! Tas nu tiešām ir murgs un vai tad arī nākošgad būs jāpacieš šis idiotisms?!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes