Mikroautobusi - agresīvs šoferis

Labdien!!

Tikko pamatīgi noraudājos, vēl jo vairāk par to, ka nezinu vai kaut ko panākšu, jo diezvai šajā valstī kaut kas tāds šobrīd ir svarīgs, kā pieklājīgs apkalpojošais personāls, jebkurā vietā. Man konkrēti nācās aizstāvēt sevi un savas tiesības kādā mikroautobusā numura zīme: FH7539 - 263.numurs, iekāpu mikroautobusā kā jau parasti pie savas Pedagoģijas un Psiholoģijas fakultātes ar visu savu lielo mapi, kāpu priekšā pie šoferīša ar kursabiedreni, sēdējām, čalojām par skolu, līdz pagriezienā man nācās pieturēties, es neko nedomādama pieturējos ar roku pie priekšējā "kapota" jeb kā viņu tur sauc, šis man ar savu roku par maniem pirkstiem uzšauj...camon, vai runāt vairs nemākam, pieklājīgi būtu pateicis vai uzbļāvis, bet UZŠAUJ, mana vaina ir tā, ka es aizsvilos, bet nevar neaizsvilties, esmu pieaudzis cilvēks nevis viņa meita vai dēls, kuram var tā darīt, un vispār tā ir cilvēktiesību aizskaršana, ko soda ar likumu, nu un e sāku argumentēt, kas tā par lietu uttt, neatcero kas un kā, bet viņš otru reizi man uzšāva un jau stiprāk pa roku, tas jau bija otrreiz pāri robežām, atvainojiet, bet nevarēju neaizsvilties vēl vairāk, tad viņš burtiski man lika izvākties no mikriņa, es neparkādu naudu nebūtu izvākusies, bet man bija žēl pasažieru, es izkāpu, es viņam prasīju kā viņu sauc, laikam jau baidījās, jo neteica, bet numuru norakstīju un mēģināšu iesniegt sūdzību pret to mērkaķi nevis šoferi...
Ja kāds zin, kur tādu izdarīt, padodiet ideju lūdzu.
Iepriekš paldies!!
Karīna

K

L lol 15.05.2010

Kaut kaa neliekas viss shis staasts ticams...Anyway, vajadzeeja bliezt ar duuri vinjam pa purnu, vismaz es taa buutu dariijusi-ja reiz vinsh atlaujas mani aizskart es varu dariit to pashu!!!

1 1983 15.05.2010

стулбени кад юс иемацисиетиес ракстīт кирилица ракстā, неко невар сапраст.

H haaaa 15.05.2010

tu 1983, Urla, kad tu iemaciisies valsts valodu? zaraza!!

1 1983 15.05.2010

Самое сложное -- простое, "сложное" получается из простого "простыми" методами "простого". Это же очевидно. Никто на Земле не может объяснить, что такое, например, число, а между тем все мы понимаем (интуитивно) это ещё в детстве. Дальше же (школа, институт, академия) всё строится на этом "простом" понятии. Конечно, навалом определений "единицы", взять хоть теоретическую алгебру. Но если вы копнёте поглубже, то выяснится, что для понимания этого определения придётся прочитать всё, написанное человечеством, а воз останется на месте. Вот математический вариант строфы (можно придумать филологический):
Когда понимаешь один -- веришь.
Когда понимаешь число -- атеист.
Когда понимаешь бесконечность -- агностик.
Когда понимаешь ноль -- (тебя уже) нет.

1 1983 15.05.2010

«Всем похуй!» — самое страшное оскорбление для людей, которые что-то делают не для себя, не для близких, а ради «почота и уважухи среди поцанов»

E Eseseseseseses 15.05.2010

> 1983 - idinj aizveries - neviens seit tos tavus murgojumus taapat nelasa.

> kariina, noteikti uzraksti sudzibu uz kompanijas ofisu, kam sie mikrinji pieder. parasti visa informacija ir atrodama uz pasiem businjiem, ari sofera id kartiitei ir jabut redzamaa vietaa. un tiesi raksti, suuti ierakstitu vestuli nevis zvani, jo zvans var neaiziet nekur taalaak par sekretaari. lai gan stasts izklausaas diezgan neticams, ari man pec 10 gadu partraukuma sad tad nakas izmantot mikrinju pakalpojumus un jaasaka, ka tas nekaads nav retums, kad soferi lamaajas ar klientiem, uznem 10 cilveekus, kuriem jaastaav kaajaas, jo seedvietu nav, nedod bileti, taadaa veidaa apzogot savu darba deveju utt. vispaar ir diezgan nepatikami tados businos uztureties...

B brrrr 15.05.2010

agrāk ļoti bieži braucu ar šo mikri;nu 263 - vairākas reizes saskāros ar rupju attieksmi, it sevišķi rupjš bija viens pavecs šoferis (krievs), reiz par pa purnu solīja vienai studentei... SIA Blands, ja atceros sauca to firmu, kas šito murgu kustināja...

P pufa 16.05.2010

tagad mikriņu šoferi iziet iekaustīšanas kursus pirms pāriešanas strādāt uz rīgas satiksmi par kontrolieriem.uz mikriņa nebija uzrakts "mācību"?

K kika 16.05.2010

Diskusijas par gaidāmajiem svētceļojumiem uz svētvietām Latvijā un arī ārpus Latvijas robežām . ツ
ツ Ceļabiedru meklēšana, citas iespējas ceļot lētāk ar autobusiem, privātajiem auto, vai ar autostopiem .
ツ Autostopi . ツ
ツ Naktsmītnes lētāk ------- piedāvāšana un meklēšana. ツ
ツ Salidojumi, kopīgi domubiedru pikniki dabā, pārgājieni, kopīgas tikšanās. ツ

ツ Ikviens tiek laipni aicināts pievienoties šai domubiedru grupiņai:

ツ Liels lūgums šo informāciju par šo jauno domubiedru grupu pārsūtīt tālāk saviem draugiem, paziņām, kam patīk ceļot, dalīties kopīgos iespaidos par ceļošanu, pārgājieniem, autostopiem.

ツ Lai Dieva žēlastība Jūs pavada no dienas dienā !!! ღ ღ ღ

ツ Lūdzu, pievienojies pats un lūdzu aicini arī domubiedru grupai pievienoties savus draugus.ツ

F FT 16.05.2010

2-17 Billy Hendrix - Body Shine (Short Mix) 3:50
2-18 Mind vs. Buzz - The Temple Of Love (Radio Mix) 3:32
2-19 Liquid Motion - Be Free (Original) 5:08

E Eseseseseseses 16.05.2010

kas ar sito saitu ir noticis? pusi aiznjem viens vieniigs spams un krapnieciskas vestules, otro pusi 1983 ir aizdirsi*s - adminiem biski vajadzetu fafiltreet, kas eeteraa iziet..

K Kisa 16.05.2010

Jā, šis portāls ir kritis ļoti zemu!
Vairāk nav tik daudz sūdzību un komentāru kā kādreiz... Kāpēc?

N nord 17.05.2010

šeit daudzko vajadzetu darit, papilnam šeit ir arī aiz atriebības nepatiesi apvainotie. Zinu šeit 3 tādus gadijumus.

K katoliete 18.05.2010

Lai top slavēts Jēzus Kristus.
Acinu jau tagad komplektēt svetceļnieku grupas uz Aglonas svetvietu. Dosimies mēs turp ar kājām svetceļojumā.
ツ Ceļabiedru meklēšana uz Aglonu, citas iespējas ceļot lētāk ar autobusiem, privātajiem auto, vai ar autostopiem pie Aglonas Dievmates .
ツ Naktsmītnes lētāk ------- piedāvāšana un meklēšna. ツ
ツ Salidojumi, kopīgi domubiedru pikniki dabā, pārgājieni, kopīgas tikšanās. ツ

ツ Ikviens tiek laipni aicināts pievienoties šai domubiedru grupiņai:

ツ Lai Dieva žēlastība Jūs pavada no dienas dienā !!! ღ ღ ღ

J Jekaterina 18.05.2010

kowmar. 4to tvaritsa. ja bi emu etoj papkoj po golove bi udarila za takoe.

J joe 12.07.2010

baigi labais saits witas ira visadus murgus var izlasit... man patik vajag pareklamet wito saitu...!!! tikai witas sudzibas biwku pec dirsas smird
tam vaditajam visas riepas sadurt pa seju vel sadot

K Karii 15.02.2011

Paldies visiem, kas mani saprata:) jā stāsts tiešām liekas neticams, pašai tagad pārlasot, bet tā tiešām ir taisnība, es biju šoka stāvoklī, tāpēc nevarēju neko izdarīt, attapos tikai tad, kad jau biju izkāpusi ārā no viņa "viesmīlīgajām" telpām. Bet...labās ziņas, ka viss nokārtots, rakstīju un zvanīju, vienvārdsakot nelikos mierā un saņēmu atvainošanās vēstuli no augstāk stāvošajiem utt.. viņš tika pieskatīt un tas nebija jau pirmais brīdinājums viņam, neesmu viņu jau sen tajā mikriņa numurā redzējusi, varbūt, ka pteicoties man:))

B Bencha 18.02.2011

Mikrinju lielaakaa dalja ir shausmas un cirks uz ritenjiem XD
Kur veel Eiropaa vai citaas Rietumvalstiis esat taadus pilseetas transpotliidzekljus redzeejushi? Citur tie cilveekus ved no stacijaam uz laukiem, kur brauc maz cilveeku, ne pa pilseetu, lai aarzemnieki pasmejas.