www.sudzibas.lv Rīgas Mikroautobusu Satiksme Vai vispār kursēja 1.janvārī?

241 maršruta autobuss (mikroautobuss) - Vai vispār kursēja 1.janvārī?

1.janvārī diemžēl nācās braukt uz darbu. Tā kā dzīvoju Zolitūdē, tad ļoti izdevīgs ir 241 maršruta mikroautobuss, kas kursē no centra uz lidostu. Izgāju no majas laicīgi, jo zinot mūsu ielu tīrīšanas problēmu un sabiedriskā transporta aizkavēšanos, nodomaju, ka kalāk ierasties darba nedaudz agrāk nekā nokavēt. Rezultātā nostāvēju pieturā gandrīz stundu -54 minūtes, ja būt precīzam, bet nevien mikroautobuss pat neparādījās. Nācās izmantot vairākus Rīgas Satiksmes autobusa maršrutus, lai nokļūtu galamērķī ar 45 minūšu kavēšanos. Un domāju, ka nebiju vienīgais, kas sala nostāvēja gandrīz stundu!!! Šajā laika posmā pēc saraksta bija jābūt vismaz 3 busiņiem, vai nu es esmu akls un stulbs, vai nu šoferīši bija sev uztaisījuši brīvdienu!!! Nu ļoti nesmuki, tad jau varēja pazinot, ka šis maršruts 1.janvārī nekursēs, lai cilvēki izmanto citus transporta līdzekļus. Tā ir klaja nekaunība un ņirgāšanās par cilvēkiem!

V

E Extra 02.01.2011

Jacelas agrak uz darbu, lai neaizkavet. :)

N noreply 02.01.2011

Tiešām ņirgāšanās!!! Kāpēc viņī nepazvanīja katram Rīgas iedzīvotājam un nepateica, ka autobusi nekursēs???? Jābūt savai galvai uz pleciem, tāpēc ir jānoskaidro iepriekš, kā tikt uz darbu laicīgi, nevis uzlikt mīksto un Vecgadā piedzerties, paļaujoties uz veiksmi. Pie tam, vakar uz lidostu autobuss bija jau uz plkst. sešiem.

A airgirl 02.01.2011

Tie busini vienmeer iet taa, kaa viniem gribas, nevis peec saraksta! Straadaaju par stjuarti, no Zolituudes ljoti neerti braukt uz lidostu, bet nu taa kaa vajadzeeja kaadu laicinju padziivot tieshi Zolituudee, naacaas arii izmantot to businju. Vienreiz staavu pieturaa - arii nogaidiiju ap 50 minuuteem, nu jau laiks spiezh. gaidiiju vakaraa, ap 21:30. Skatos - nu beidzot naak, savaadaak atsalu riktiigi jau tajaa pieturaa. Un ko juus domaajat - vinjsh vienkaarshi pabrauca garaam, IT KAA neredzeeja, ka es staaveeju pieturaa un stopeeju. Naakamais kadrs - es, dusmiiga, eju uz tuvaako veikalu, lai iznemt naudu no bankomaata un saukt aatri taxi. izsaucu, iznjeemu naudu, naaku aaraa - STAAV businjsh pie veikala un shoferis kaap aaraa. Es vinjam - Juus tikko garaam braucaat un nevareejaat apstaaties? Vinjs man tik paarmet - nopirkshu, ko man vajag un braukshu uz lidostu, apnika man shodien te braukaat apkaart. Man liekas es biju shokaa no vinja atbildes veel visu savu nakts lidojumu peec tam. Koleegjes, kas braukaa no Priedaines ielas, staastiija, ka tie dazhreiz nemaz liidz tai Priedaines ielai neaizbrauc - pagriezh pirms taas pieturas atpakalj uz Imantas pusi un atpakalj uz centru laizh. Paldies Dievam paarvaacos tagad tuvaak 22.autobusa pieturai un man tik tieshaam zheel cilveekus, kas izmanto taa mikroautobusa pakalpojumus un veel nem 60 santiimus par to, lai nostaavi gandriiz stundu gaidot un dazhreiz pat nesagaidot, un peec tam veel klausoties no shofera vinja negatiivaas domas par apkaarteejo pasauli...

A Airboy 02.01.2011

Tikai stuartei var pietikt prāta gaidīt maršrutnieku gandrīz stundu. Cik slinkai un stulbai jābūt, lai dzīvojot Zolitūdē kavēt uz darbu lidostā!!! Tas ir vistuvākais rajons lidostai, un satiksme no turienes līdz lidostai ir laba. Kaut arī 22 autobusa pietura atrodas pašā Zolitūdes stūrī, tā nav liela problēma un, ja tev ir vienkārši slinkums nedaudz izkustināt savu dirsu un pastaigāties līdz pieturai, tad tā ir pilnīgi tava vaina.

V Vladislavs 02.01.2011

Ziniet, Noreply, arī vecgada naktī, Jaunajā gadā gadā kādam ir jāstrādā, nevis jāsēž mājās un jāraksta idiotiskas atbildes uz citu cilvēku komentāriem. Man nevajag autobusu uz 6 no rīta, ja man jābrauc uz 18 vakarā, ne?

Jā, Airboy, es pilnīgi noteikti esmu stuarte, tā arī atbildēšu jums ar visām jūsu gramatikas kļūdām, lai jau saprotat manis rakstīto! Kāds dzīvo ne tikai Zolitūdes stūrī, bet arī zolitūdes sākumā, vidū un beigās, kur 22.autobuss nekursē. Diezgan loģiski, ne?

Tā vien liekas, ka šī ir web lapa tiem, kam nav kur savas dusmas izgāzt. Nu ja nevari neko jēdzīgu uzrakstīt, tad nekomentē vispār, kam citiem jūsu jēlības?

A Airboy 02.01.2011

Vladislav tu esi idiots? Pats vismaz saprati ko tu man izbēri? Varbūt tu esi tā pati airgirl? Un kādas gramatikas kļūdas? Varbūt norādīsi uz tādām? Laikam biji tik šokēts, ka galva nevalīja pār pirkstiem, kad drukāji... :)

A Airboy 02.01.2011

Ja tu sevi uzskati par stjuarti, tad padodos...tā jau daudz geju apkārt

V Vladislavs 02.01.2011

airboy, varbūt pārlasiet savu tekstu un sapratīsiet? Ja ne, Latvijā ir daudz labu bērnudārzu, kuros māca lasīt un rakstīt, un es noteikti neesmu bērnu dārza audzinātājs un ar jums te auklēties netaisos.

A Airboy 02.01.2011

varbūt palasi iepriekšējos komentārus, tad sapratīsi stulbeni

A airgirl 02.01.2011

Airboy, es zinu, ka idiotisms ir diagnoze. Taapeec arii neapvainoshos uz Juusu rupjiibaam. ;) Cilveeki, kuri saprot, par ko iet runa, nerakstiis tik stulbus komentaarus. Palasiet labaak kaadu psihoterapeitisku graamatu par to, kaa padariit savu dziivi pozitiivaaku. Tad arii pasaule negrieziisiet pret Jums ar pakalju ;) laimiigu jauno gadu mr. Negatiivais, lai Jums viss ir labi shogad :) Un jaa, starp citu es jau teicu ka paarvaacos, taatad, Juusu komentaars par "dirsas kusteeshanu" ir diezgan neaktuaals. Noveelu jaunajaa gadaa arii iemaaciities lasiit ;)

A Airboy 02.01.2011

Vai tad tas ir negatīvs? Es vienkārši konstatēju faktu par tavu slinkumu un uzpūtību, ja jau tu sūdzējies, ka tev bija problēmas ar tikšanu no Zolitūdes... Vai tad ir kāda nozīme, kad tu dzīvoji Zolitūdē, fakts ir tas ka tu dirsies par to, ka nevari tikt uz lidostu...kaut gan tā nav nekāda problēma. nevajag pūst no mušas sūdu un drīzāk tev pašai jāpalasa kāda literatūra :) Laikam ir taisnība, ka stjuartes ir nekam bezjēdzīgas un nederīgas meitenes :)

A airgirl 02.01.2011

klausies.gribi zinaat kaa bija? es "braucu" ar to vienu reizi, toreiz, kad netiku. peec tam izmantoju divus transportus, jo sapratu ka bezjeedziigi gaidiit to marshrutnieku, man pietika ar vienu reizi. ja nezini, tad luudzu pats nedirs, ok? gudrinieks atradaas. un ja tu uzskati, ka stjuartes ir nekam nederiigas un bezjeedziigas, tad pameegjini tikt vizmas uz interviju. esmu paarliecinaata, ka tevi pat uz pirmo atlases kaartu nepanemtu ;)

A airgirl 02.01.2011

Sorry, vienreiz braucu. Atcereejos. Ar super hyper neapmierinaatu shoferi. Njaaaaaa

A Airboy 02.01.2011

Es zinu, ka nepaņemtu, jo es uz turieni pat nebāztos, tas ir darbs meitenēm un gejiem... Es ticu, ka tu labi pārzini savu darbu un atbilsti tām prasībām (ar stresa situāciju pārvarēšanu varbūt ir tā pasliktāk...), bet dzīvē ārpus darba ir pavisam savādāk, sasieties ar jums būtu laika veltīga laika tērēsana...

M madlena 08.01.2011

vispaar tuvaakais rajons lidostai ir Mukupurvs kas ir tieshi blakam, bet tur jau apkar ttikai mezhi un plavas un majas purva atrodas un neka tur nav bet tas ir rajons tuvakais!!!