www.sudzibas.lv Rīgas Miesnieks Indīgās pārtikas piedevas

Rīgas Miesnieks - Indīgās pārtikas piedevas

Nopērkot ''Rīgas miesnieka'' rakveres cīsiņus konstatēju, ka to sastāvā ir E 621( nāvīgi bīstama) un E 120 (Latvijā aizliegta) apetīte pārgāja momentā!!! Kura no ietādēm kontrolē vai pārbauda kādas piedevas lieto pārtikas uzņēmumi, nesagaidot sūdzības no patērētājiem.

I

A Aija 06.10.2008

Pārtikas un veterinārais dienests. un sabiedrības veselības aģentūra. Lūk arī mājas lapā.
vēl ir arī patērētāju aizsarzdības birosj. tur vkisur droši vien var griezties un pastāstīt.

A Aina 06.10.2008

Abas pieminētas pārtikas piedevas LR ir atļauts izmantot desu izstrādājumos...Skat. MK noteikumus Nr 158

G gurkjis 07.10.2008

da jebal tagad jaaieriiko pasham savs daarzins taalaak no sosejas visu laiku partikas firmas inde savus klientus tas ir loti saapiigi

A Alex 07.10.2008

Vini uz musu veseliibaam labu naudu iegraabj;(

I inta 07.10.2008

Skaties pati ko ēd, un beidz sūdzēties, ja jau zini ka tas ir nāvīgi bīstami, ko tad pērc?