www.sudzibas.lv Rīgas Logu serviss Krāpšana, krāpnieciskas darbības

Rīgas Logu serviss - Krāpšana, krāpnieciskas darbības

Zvana sieviete, itkā no Rīgas logu servisa, piedāvā logu bezmaksas diagnostiku, nav ne mobilais telefona nr, ne mājas lapa, telefona numurus bieži maina. Par cenām telefona sarunā neko nemāk pastāstīt, nav cenrādis. Saka, ka meistars visu uz vietas pastātsīs.

Neuzticīgi, krāpšana, SCAM

+371 23225433
+371 67717580

D Denis Denisin 19.07.2023

Rigas Logu Serviss man arī zvanīja un piedāvāja bezmaksa slogu diagnostiku. Atbrauca menedžeris, visu smuki pastāstija, konstatējām problēmas logu furnitūrā un blīvgumijās. Pec pāris dienām atbrauca uzņēmuma
Meistars un visu sataisija. Ieteicu ari draugiem Rigas Logu Servisu.

P PavelK 16.11.2023

Мне всё хорошо сделали. То, что Вам просто позвонили, ни о чём не говорит. Вы ведь как я понимаю отказались? Так откуда вы знаете что-то про них? Мне так же позвонили, приехали. После чего приехал мастер, всё сделал и дал гарантию. Лишь бы написать что-то.

A Arčers 14.03.2024

Nu pie manis atbrauca, uzpūta kaut kādu eļļu un par to ņem 50.00.(neko pat neizjauca) Krāpnieku kantoris. Plus vēl 25.00 eur jāmaksā, par atbraukšanu, kaut paši piezvanīja un uzprasījās. Ejat garām šim kantorim. Nu ja vienīgi naudu nav kur likt.

A Arčers 15.03.2024

Izrādījās viens otru nesapratām, bija radusies tehniska kļūda. Visas problēmas atrisinātas