Rīgas logi - pvc logi

esat ļoti piesardzīgi, sūtot šajā firmā logus!!! uz katra vārda, klients tiek apmuļķots.

ss.lv sludinājumā tekstā raksta aplamas lietas: termiņus min no 3 līdz 5 darba dienām, bet līgumā 15 darba dienas. sludinājumā un mājas lapā min vācu profilus, bet dzīvē liek weiss profilus. eiro fonds apmaksās 40 % no summas, šo tekstu viņi laikam ir izdomājuši no galvas!

piezvanot viņiem, man bija piedāvāta viena cena (190.ls), pēc mērijumiem atsūtīja līgumu, kurā cena izauga līdz 226.ls paskaidroja to tā, ka man ir nestandarta izmērs.
Pēc logu uzstādīšanas, logs līdz galam neverās ( atveramā daļa bija lielāka nekā lodžija, līdz ar to logs ietriecas sienā) , bet kad iedeva parakstīt pieņemšanas aktu un līgumu, summa jau izauga līdz 266.ls

nebūtu pamanijis, būtu iegrābies!

un kāda var būt garantija logiem, ja zem viena brenda darbojas dažādas firmas?! zem zīmola Rīgas Logi strādā kautkāds "aleoks" un “ALFA LUX” varbūt ir arī citas!

p.s

esmu iegrābies un tagad labi saprotu, ka labāk nedaudz pārmaksāt nopietnākai firmai un saņemt labu produktu, jo logs tiek likts uz ilgiem laikiem!

I