Rīgas Kore

klausies tu stulbaa sejaa kaadreiz pats mekleeju dziivokli ko iireet divus gadus un nevajag staastiit ka rigaskore nav straadaajusi par 10 ls un paardevusi informaaciju. fakts ir taads ka vinji ir ar to nodarbojusies t.i. ar adresu pardosanu un 2 menesus atpakal man draudzene zvanija pec sludinajuma un izradijaas ka taa bija rigaskore (pretiigi rakstiit so vaardu savienojumu) vinja vienkarshi prasija kas tas par dziivokli un, tad , kad uzinaja ka taa ir firma ludza lai vinju netrauce un ka mekleshot talak pati dzivokli , bet seit tev nu bija paveeraas SMS juura un kad zvaniijaam un luudzaam lai izbeidz so SMS jo dziivoklis ir atrasts tad taa vai taa vinjas tika suutiitas veel divas nedeelas t.k. artur liepa kas straadaa rk. nestaasti to ko nezini un ja gribi celt ssiiis firmas prestizu tad uzzini cik ilgi sis kantoris patiesiba strada un pec tam kaut ko raksti , un iesaku tev to parbaudit nosakuma lursofaa vai uznemuma registra un tu noriekti ieraudzisi ka skuma stradasanas gads nav 1996 bet 2000 gads un ja savaa maajas lapaa var reakstiit ssadu informaaciju"Uzņēmums SIA "Rīgas Kore" darbību uzsāka 1996. gadā. Par pamatu tika ņemta uzkrātā pieredze Latvijā, Skandināvijā un Eiropā. Mūsu panākumi ir pierādījuši, ka mūsu darba pamatprincipi veiksmīgi konkurē nekustamo īpašumu tirgū un aizstāj novecojušās darba metodes. Mēs ieviešam jaunu perspektīvu pieeju nekustamo īpašumu tirgum, veidojam cita - augstāka līmeņa - pārdevēja un pircēja attiecības" nemot veeraa ka sii informaacija kura ir peedinjaas ir nepatiesa par kantora atversanu tad rodas arii saubas par uzkraato pieredzi skandinaavijas valstiis un eiropaa un juusu panaakumi ir pieraadiijusi ka ir atveerts ssis saits www.antireklama.lv un juus ar savu darbu, panaakumiem esat ssii saita topa augstienee !!!!! ja vari man piebilst ko preteeju tad luudzu dod man zinju [slēpt]@navigator.lv

J