www.sudzibas.lv Rigas Komunal Service, IK Aleksandrs Potalujevs Negodīga reklāma par uzņemšanu darbā

Rigas Komunal Service, IK Aleksandrs Potalujevs - Negodīga reklāma par uzņemšanu darbā

Sveiki, nu, ko, biju uz darba interviju, iepriekš internetā iepazīstoties ar atsaucēm par šo uzņēmumu un tā vadītāju. Man jau bija skaidrs pēc atsauksmēm, ka šis darbonis nemaksā darbiniekiem algu un bieži maina uzņēmuma nosaukumu. Laba ziņa: viņš nav ļauns. Slikta ziņa: nekā laba tur nav. Parasti dzīvē ir tā, ka nosaukumi uzņēmumam tiek mainīti parādu dēļ, lai tos parādus nemaksātu, ko Aleksandrs Potalujevs netieši arī atzina par savu uzņēmumu (viņš gan skaitās šobrīd 'individuālais komersants", agrāk gan viņam bija uzņēmumi) . "nosaukumus uzņēmumam mainīt ir likumīgi! Bet es to daru, jo man tas patīk! " kad jautāju, bet kā tad ar reputāciju, Aleksandrs atteicis necenzēti: "uzd*t uz reputāciju! " par to, ka alga netiek maksāta iepriekšējiem darbiniekiem, viņš noliedza, kaut noliedzis bez jebkāda pamatojuma jeb goloslovno. Bet nu ja tas tā būtu un viņš būtu maksājis darbiniekiem godīgi, tad sūdzības par šo darboni tiktu izdzēstas no interneta. Mans subjektīvais secinājums. Aleksandrs Potalujevs varbūt arī gribētu būt godīgs, bet pagaidām viņam tas nesanāk un neizdodas.