www.sudzibas.lv Riposo.lv Cilvēku maldināšana

Riposo.lv - Cilvēku maldināšana

Firmas tīmekļa vietnei lv numurs, bet runā tikai krieviski vai angliski. Sākumā likās jocīgi, bet nav jau pirmais gadījums, kad klientu apkalpošanā Latvijā nerunā latviski. Ne brīdi nelikās, ka kompānija varētu nebūt Latvijā. Dpd sms atnāca uz telefonu kā parasti. Skaidrība radās, kad pavadzīme atnāca lietuviešu valodā. Halāts izrādījās par mazu. Atgriešanas brīdī noskaidroju, ka prece jāsūta atpakaļ uz Lietuvu par pašas izmaksu. Norādītā adrese pavadzīmē ļoti neskaidri uzrakstīta ar lielu iespējamību to pārprast. Tagad jāvelta laiks, rakstot e pastu, lai precizētu info. Vārdu sakot, preces atgriešana padarīta pēc iespējas komplicēta un dārga.

S

Z ZeVan 25.02.2021

www.riposo.lv
Pramonės pr. 16b, Kaunas, Geltona galerija, 5 salė, 15 vieta - RIPOSO parduotuvė prekybos miestelis Urmas
Žemaitijos g. 72, Mažeikiai - parduotuvė RIPOSO PC Eifelis
Bažnyčios g. 1, Mažeikiai - parduotuvė VISKAS SVEIKATAI