www.sudzibas.lv Rīgas hes Policist rupji uzrunā uz šofera

Rīgas hes - Policist rupji uzrunā uz šofera

Daudzi šoferi sudzās kāpēc šofera diena 28.10.2012.gadā 12:35 policisti aptur smagos kravu vilcēju arī parējos tiek Alkaholu pārbaude kas saistīts vai šoferus ir dzēris,bet izrādījas tāda problēma kā nav pēc īsta brīdis pienācis laiks apturēšanas pie "rīgas hes'' nobraucot netālu uz mežu pa priekšu stāvēja ceļu policija lika apturēt smagos bija divi pazīstamie smago vadītāju šoferi gribēja sasveicināties,bet otrs brauca mala ka apturēja šoferi lika nobraukt malā,bet šoferis mierīgi nobrauca malā,bet policistam sākas problēma ka rada lai brauc no no ceļa un beigas atver durvis vaļa tā spēcīgi un tik rupji pasaka šoferim (tev problēmas veicas ko kas par lietu tu neredzi ka aizmugure brauc vieglie tu maisies pa kājām) un tā bija policistam problēmas ar šoferi ka es esmu braucis viņam līdzi to es sapratu ka policisti paliek atriebīgi un nikni paliek ir tik nedraudzīgi policists sāk dirsīties uz šofera un beigas kad noputa pēc pārbaudes un nav dzēris ka noskaneja signāls un deva šoferim kaut kādu pūšamo trubiņu un tad palaid tālāk braukt prom vairāk nostāvējām 30.min/laikā un palaida beigās palaida un pateica policist (devai brauc tālāk nestāvi).

O