www.sudzibas.lv Rīgas Hanzas vidusskola Augstā līmeņa viesmīlība

Rīgas Hanzas vidusskola - Augstā līmeņa viesmīlība

Tik tiešām "lieliski", ka ieejot Rīgas Hanzas vidusskolā kā ciemiņam no kaimiņu skolas, lai reklāmas nolūkos vadītu sporta nodarbību, izdzirdi no apkopējas slēdzienu, ka esi idiote, klausies kā par tevi atkāti ņirgājas un pilnā balsī smejas, jo ieej nepareizajā ģērbtuvē pārģērbties. Laikam tur strādājošajam šāda veida personālam tiešām nav mācīta pieklājība, jo varēja arī pavisam pieklājīgi to pateikt. Lieki piebilst, ka es, atrodoties svešā skolā, nesāku brukt viņai virsū, lai izaicinātu šādu attieksmi. Ir taču krīze un daudz cilvēku būtu ar mieru strādāt pat par apkopēju..kāpēc jātur skolā tādas kā šī konkrētā apkopēja (diemžēl, vārdu nezinu), kas grauj skolas reputāciju? Jo nedomāju, ka kāds cits manā vietā arī būtu samierinājies par šādu nekaunību. Marasms.

C

A Annija 03.03.2010

Ha, tur ir tikai viena tāda dežurante, patieshām nejauka. Pārējās ir draudzīgas! ;)

C ciemiņš 07.03.2010

Nevienu citu arī neesmu aizskārusi savā rakstā :)
Bet, cerams, ka beidzot kāds parūpēsies par šīs personas atlaišanu..vēl jo vairāk, ja viņa tur tāda vienīgā...

L liene 06.07.2010

Ja, nu ar dezurantem Hanza nav paveicies. Tas tiesa. Saku no pieredzes, 12 gadi tur ka neka pavaditi.

L lalala 26.11.2011

eu nu, c'mon, skolā dežuranti ir draudzīgi, raksta, ka ciemiņš no kaimiņu skolas, haha, sveika čtrdesmit devītā skola, protams, ka jums hanza ir jānoliek, gluži kā mēs noliekam jūsu skolu. naids uz mūžu? lai nu tā būtu, bet tad sarunājam tā, ka nerakstam glupas un apmelojošas sūdzības interneta portālos, SARUNĀTS?