www.sudzibas.lv Rīgas Dzirnavnieks Palmu eļļa - Rīgas Dzirnavnieks, Herkuless Active & Fit Crunchy musli

Rīgas Dzirnavnieks - Palmu eļļa - Rīgas Dzirnavnieks, Herkuless Active & Fit Crunchy musli

Izvairos pirkt Rīgas Dzirnavnieks ražotāja produktus, jo tie satur palmu eļļu - vislētākā un viss sliktākā no eļļām, kas palielina asinsvadu un sirds slimību risku..

Raksti internetā:
"What Are the Dangers of Palm Oil?"

"The dangerous ingredient you’re eating—and don’t even know it"

Zinātniskie raksti:
Effects of palm oil on cardiovascular risk.

Health effects of palm oil

Aicinu arī pārējos izvairīties no Rīgas Dzirnavnieks, Herkuless Active & Fit Crunchy musli Kura ražošanā izmanto vislētākos izejmateriālus. Paši vel savā mājaslapā slēpj sastāvdaļas.

Tā vietā nopirku Čehu ražojumu- Emco Musli (crunchy), kas ir daudz veselīgāks par Latvijas saražoto mēslu.