Rīgas Dzirnavnieks - Krāpšana

Labdien!
13.06.24 ap 11: 34 saņēmu uzaicinājumu tajā pašā dienā 14: 00 uz darba interviju Rīgas dzirnavnieks komplektētāja/krāvēja pozīciju. Intervijas ilgums 10minūtes, kuru laikā maigi izsakoties tiku verbāli izsmērēti pret sienu un pazemots. No sievietes kura vadīja interviju nācās klausīties frāzes: “tu vizuāli izskaties vājš, fiziski nepavilksi. Ja kraujot ar rokām konteineru nenomirsi, pa nākamo nedēļu gan atjaunosi spēkus. ” (laikam domāja, ka ņemšu bieži slimības lapas, dēļ darbā gūtām traumām) .
Tikmēr vīrietis, kurš piedalījās darba intervijā, stāstīja, ka šim darbam nepieciešama auto iekrāvēja apliecība un pieredze, lai gan sludinājumā bija teikts auto iekrāvēja apliecība vēlama nevis obligāta. Es pieņēmu, ja reiz vēlama, tad viņi veic apmācības. Bet vīrietis izsmejoši man teica: “lai apgūtu auto iekrāvēja vadīšanu nepieciešami gadi, nekādas apmācības viņi nenodrošina. ” tad sieviete uzbrūkoši, paceltā balsī prasīja: ”kāpēc tik bieži maini darbus, atbildi trīs vārdos? Es neredzu tevi šajā Amatā un vispār nevienā pozīcijā Rīgas dzirnavniekā. Durvis tu atradīsi pats. ” šāds bija darba pārrunu noslēgums.

Man ir jautājums, kāpēc Rīgas dzirnavnieks mani uzaicināja uz darba pārrunām? Ja bija izlemts, ka neesmu piemērots, jau pirms darba intervijas? Kāpēc ir šādi jā izsmej un jāpazemo cilvēks? Kāpēc ir jāmēģina šādi jāsadragāt cilvēka pašapziņu? Man žēl, ka nespēju noslēgumā pareizi reaģēt un šos jautājumus neuzdevu viņiem abiem klātienē. Neiesaku pieteikties uz darbu šajā uzņēmumā.

Komentāri (1)

T tainsīgatiesa 13.06.2024

KO tu gribēji? Rīgā vien ir latvāniusi-vulgariusi, karog-plēsēji

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes