Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Iztrūkst nojumes

60.autobusa Ķekavas ielas pieturvieta kā arī vairākas citas. Cik ilgi mēs sēdēsim uz celmiem! Prieks par 60.autobusa maršrutu. Būtu nepieciešams apgādāt ar nojumēm un pagarināt vismaz līdz Dolei kur apgriešanās vieta ir ērtāka.

Papildināts Ieva 18.06.2020

Divus gadus dzirdamas tikai nesakarīgas atrunas.

18.06.2020

I

M Mego izmeklētājs 18.06.2020

Pašvaldiba uz svesas zemes nevar uzstādit nojumi, arī sarkanās līnijas ierobežo .ka arī nojumes līguma ietvaros uzstāda reklāmas stendu saimnieki ,tatad 60 maršrutā nav pirktspējīgi pasažieri

I Ieva 19.06.2020

Muļķības, esmu interesējusies par zemes jautājumu. Tur ir valsts zeme. Mīļie ļaudis to visu var viegli noskaidrot.

M Mego izmeklētājs 19.06.2020

Rigas dome neuzstāda nojumes atkārtoju to dara privata firma kas uzstāda reklāmas

I Ieva 19.06.2020

Ļautiņi, kādreiz mēģiniet pastāvēt lietus laikā kad autiņš kavējas par 20min... Patīkami. Īstenībā pa šo maršrutu diezgan daudz cilvēku brauc.