Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Brasas gaisa kvalitāte

Lūdzu apsekojiet remontdarbus Brasas rajonā,pie tilta un pie Valdemāra Rimi. Rajonā jau 4 dienu nav iespējams atvērt logu un gaisa kvalitāte ir zem katras kritikas un izsauc alerģiskas reakcijas. Pārbaudiet lūdzu kā var novērst bitumena daļiņu piejaukumu gaisā, kas izplatās no remontdarbiem rajonā tā ,lai tas neietekmētu iedzīvotāju veselību un netiktu pārkāpts likums par tiesībām uz tīru gaisu. Vai vismaz tad uzlieciet paziņojumu par gaisa piesārņojumu ar īpaši bīstamu vielu piejaukumu (bitumens),lai sevi pasargājot cilvēki varētu lietot sevi aizsargājošu masku. Bitumens ir kancerogēns un atzīts par veselībai bīstamu. Lūdzu rīkojieties !

17.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Komentāri (3)

V Velvets7 20.05.2022
Apstādījumi Krasta ielā,, Rīgā

Kurš ir atbildīgs par Krasta ielas apstādījumiem? Nezāles - pērkones un citas pārņem kultūraugus. Kurs ir atbildīgs par nolaidību?

S Sudzibas.lv Admin 01.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K Klēr 17.06.2022

Tak, kādu laiciņu atpakaļ ziņās bija par šo ( bitumens) teikts ka tādas vietās vēlams cilvēkam lietot sejas aizsarga masku lai mazinātu to iespējamību iekļūt elpceļos remonta darba dēļ, kurā rajonā es precīzi atcerēties nevaru jūs man piedodiet.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes