Rīgas Dome - Rīgas dome

Miļo Nil Ušakov paldies par karogiem pie skolas, bet tas nebija tas ko velejamies. Gribetos uzinat cik domei sis projekts izmaksaja, ceru ka letak neka puku kioski? Mes 45 rigas viduskola gan cerejam sanemt kaut 1 latu no solitjiem 12 miljoniem kas paredzeti skolu remontiem. Neka. Atkal bus jaiztiek ar to ko salipinajusas musu apkopejas. Atbrauciet uz musu skolu ja nebaidaties kajas nolauzt. Bildes jau vienreiz jums aizsutijam. Setembri aizutisim kada skola sakam macibas. Tagad bildes sutisim arzemju vestniecibam, 2 musu skolas, 1 zviedrijas fermas uznemtu, lai uzmin kas ir kas. Labi vel jauzraksta ziemasvetku vecitim. Janoperk piens. Cik jabut naivam lai domatu ka karoga piekarsana pie skolas, veicinas patriotismu? Klau labi skan naivais nils 1. Labak butu mums krasas bundzu atvedis.

N Nils777 31.07.2012

Ir tāds teiciens nafig siveniem perles. Nesen kapitali izremontejam aktu zali, viniem tik spejiga saimniecibas vaditaja, ka paspejusi jau parketu sacakaret. Ko var gribet no medmasinas. Galvenais direktoru aizvietot to ja, tas ar vinas izglitibu.? Rodas jautajums kadel neaizvieto setnieks. vai vins sliktaks.? vinam vismaz augstaka izglitiba. oz pec diskrinimacijas. forsi skan medmasina, direktora pienakumu izpilditaja. santehnikis, rigas mera aizvietotajs. si valsts mani nebeidz parsteigt.

S star 06.08.2012

tu lohs esi, reāli
priekš tādiem kā tu, tikai sūdu taisīt-būs normāli