Rīgas Dome - Rigas dome

Kad beidzot izremontesiet 45 viduskolu???? esot remontiem izdalijusi 12 miljonus, bail bernus laist skola. kas jums te atgrizisies no arzemem?? kabinasot pie skolam rigas karogus , ieejas trepes salabojat. kas tas par lampam sporta zale?? gaidisiet lai kadam uzkrit uz galvas.

Ausainītis 27.05.2012

Kāda jēga no tūkstots skolām, ja tās ir pustukšas, jo visi taču sen jau ir ārzemēs.

Sardele 28.05.2012

Nils Ameriks ir dunduks. Tā vietā, lai ietu virsū Domei vai vismaz šīs "šausmas" postētu Ušakova twiterī, džeks bliež citur internetos savu sāpi. Priceless. Tu vēl kaut kādā māmiņu forumā par sūdīgajiem Latvijas ceļiem pasūdzies.

M mikipele 01.06.2012

SKOLAS IR PARPIDITAS. 45 . V . 700 BERNU. 2 APVIENOTAS. DOME PAR 2000 KVADRAT METRA TAISA PUKU KIOSKUS, BET SKOLAI NEVAR SALABOT KAPNES????

Ausainītis 01.06.2012

Tik vien? Kad es mācījos tehnikumā, tur bija ap 1200 audzēkņu! Mikipele, labāk aizteci rīt uz praidu, tikai vispirms nosmērējies ar medu un aplīmējies vistu spalvām!

A Antins23 29.07.2012

IR JAU AUGUSTS BET VISS IZKATAS TAPAT. NU KO VELVIENS GADS CUKU STALI.