Rīgas Dome - Kā to saprast?

Nu tad tā!
Sāksim ar to ,ka esmu nio mazas pilsētas un nesen pārcēlāmies dzīvot uz Rīgu,Pļavniekos!
Tā kā man ir gadu veca meita,ejam ārā staugāt,spēlēties un beigu beigās saprotu to,ka nav kur aiziet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tā taču ir Rīga.
Tur no kurienes nāku es,bērniem ir katrā pagalmā rotaļu laukumi!
Pļavniekos es savu bērnu varu aizvest tikai uz šūpolēm....Vairs nekur...
Labi,pieņemsim,ka bērns paaugsies,nu un!
Ir tikai 2 rotaļu laukumi!!!Pavisam maziņi!
Kas attiecas uz pasēdēšanu svaigā gaisā, par to var aizmirst,jo tādu kā soliņu šeit nav!!!!!!
Jā,varbūt man ir paveicies un Jasmuižas ielā,no otras puses ir soliņi,kur visu laiku dzerstās dzērāji,un tikai vienu reizi esmu redzējusi policiju kuri ntiešām sastādīja protokolu!
Vēl aizvien brīnos par to,jo šeit es viņus neredzu!
Atgriezīsimies pie soliņiem!
Tie ir vajadzīgi,ne tikai man,bet visiem!
Pirmo reizi redzu kaut ko tādu,ka nav kur apsēsties!
Labi,labi ir viens soliņš mežā... MEŽĀ!!
Vispār kopēji, Kauns!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Minesota 14.09.2012

Tikai nevajag... Pļavniekos ir daudz bērnu rotaļu laukumu. Saharova ielā vien ir trīs: ar šūpolēm, slidkalniņiem un vel tur visādiem štruntiem.
Laikam tālāk par Jasmuižas ielu baidies aiziet, jo mazpilsētā, no kuras atvilkies uz Rīgu, ir viena iela :)

R ruu 14.09.2012

ja kas nepatiik brauc uz saviem laukiem, un neatnem ridziniekiem darba vietas!

N Niks 14.09.2012

Едь назад в свой колхоз и наслаждайся. Плявники один из лучших районов Риги, и здесь есть все.

Надо просто вылезать за пределы своей улицы почаще.

T terjers 15.09.2012

Ko tad tu te līdi? Brauc atpakaļ!