LV RU

Rīgas Dome - Drošība

Возле дома по адресу Рига, Эзермалас 4/2 поселились КАБАНЫ разрыли клумбы, нападают на домашних собак, людей не боятся, Но боимся мы, ту живут маленькие дети, дети постарше их эти животные могут напугать и что-то сделать им. Обращались и в полицию и в Мерию, там ответ один пишите Ушакову пуст он КАБАНОВ ловит. Мы жители не понимаем этой шутки, Ушаков что с сетью приедит и ловить их будет ? Если им смешно то нам не до смеха. Примите срочно меры пока не случилось не поправимое.

A

Komentāri (7)

K kravnieks 01.07.2015

te ir labaka vieta, kur to prasit AHHAAHHA

R ri4y 01.07.2015

Напишу жалобу на имя Ушакова от Вашего имени 50 евро.

Latviešu tautas 01.07.2015

http://rus.delfi.lv/news/daily/criminal/byvshij-sudya-strazds-prigovoren-k-realnomu-sroku.d?id=46120893
Поганый народец латыши! Уж если судьи у них такие... и прокуроры типа Лидаки...

A a_borisovs 03.07.2015

ri4y - Напишите, 50 евро прилагаю. А если серьёзно.

Mežacūku izķeršanu Rīgā plānots sākt nākamās nedēļas beigās.

Rīgas domes Medību koordinācijas komisija piektdien pieņēma galīgo lēmumu, ka galvaspilsētas teritorijā esošās mežacūkas tiks izķertas un nogādātas uz pašvaldībai piederošajām mežu platībām vairākus desmitus kilometru ārpus pilsētas, kur tās vismazāk varētu kaitētu lauksaimnieciskajai darbībai.

Lai galvaspilsētu atbrīvotu no mežacūkām, pašvaldība virsmežniecībai lūgs atļauju dzīvnieku izķeršanai un pārvietošanai, kā arī noslēgs līgumu ar Pierīgas mednieku biedrību par nepieciešamo darbību veikšanu.
Kā tika konstatēts komisijas sēdē, medniekiem ir gan nepieciešamā pieredze lielu dzīvnieku izķeršanā un pārvietošanā, gan nepieciešamais aprīkojums. Nākamnedēļ plānots nokārtot nepieciešamās formalitātes un tad sākt dzīvnieku izķeršanu.
Komisija arī nolēma, ka noķertās mežacūkas varētu iezīmēt un reģistrēt, lai būtu iespējams pētīt to pārvietošanos.
Mežacūkas plānots izķert ar dzīvķeramajām lamatām, kā pievilinātāju izmantojot kukurūzu, kas šiem dzīvniekiem ir īpašs gardums.
Nākamajā komisijas sēdē, kas sanāks pēc pirmo mežacūku noķeršanas, plānots runāt arī par lapsām, kuras, kā sūdzas iedzīvotāji, dažviet cītīgi medījot kaķus.

Lai varētu izvēlēties labākās vietas dzīvķeramo lamatu izvietošanai, rīdzinieki aicināti sniegt ziņas par visiem gadījumiem, kad ir sastapušies ar mežacūkām, norādot precīzu laiku un vietu. Informācija jāsūta uz e-pastu: [slēpt]@riga.lv.

Informāciju sagatavoja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons, tālr: 67026231, e-pasts: [slēpt]@riga.lv.

A a_borisovs 03.07.2015

Спасибо Ушакову.

Latviešu tautas 04.07.2015

Не отлавливать надо, а отстреливать!

Minesota 04.07.2015

Noķer un būs tev gaļa!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes