Rīgas dizains, aizkaru meka - Krāpšana

Sveicināti, pieteicos darba vakancei. Rīgas Dizains - aizkaru dizaina salonā. Sagaida Nadīna Harmane Un Aivars Laimīgais.
Nosacījumi: pašnodarbinātais, kuram pēc mēneša apmācībām, tiks doti klienti, projekti un algu saņemsiet pēc padarītā "dizainera" darba. Marta mēnesis pagāja apmācībās zeļļu ielā 24, otrajā stāvā, tā saucamajā birojā. Kopā bijām 3 mācekles.
Pastāstu ka man ir bērns un skola, tas viss netraucē, jo laiku pati varēšu plānot. Pielāgojos viņu grafikam, braucu uz izsaukumiem.
Nodarbības notika reizi nedēļā - 3h. Un sanāca apmeklēt 4 objektus mēneša ietvarā, uz kuriem izbrauc pats, palīdzi montēt un apspried aizkaru tendences. Kopumā tas aizņēma 2 - 4h

21.03-27.03 nodarbības atcēlās, bet parādījās iespēja apmeklēt objektu kopā ar vadītājas kolēģi. 9: 30 tiekamies birojā, man esot pašai visu jāmēra, jākomunicē. Saprotu, ka nu beidzot sākas patstāvīgs darbs. Ap 15.30 ierodos atpakaļ birojā no otrā objekta. Sazvanos ar nadīnu hartmani, kas man Saka ka kopā saskaitīsim visu, es to pieņemu.
30.03 - nadīna man no rīta Saka ka man jāatbrauc 30 min ātrāk. Atbraucu, satieku nadīnu gaitenī - viņa man Saka "man tagad nav laika, saraksti man visu ko jūs ar klientu sarunājāt, un zini kā tu tagad labāk pabeidz studijas un nāc vēlāk atkal pie mums"
es nesaprotu, kas notiek, tikko biju pie klientiem un viss bija labi.
Nadīna turpina "mēs tā izlēmām, jābūt aktīvākai, viss tu esi brīva uz nodarbībām nenāc". Un aizlaidās.
Šādu nekorektu attieksmi no potenciālā darba devējā puses nekad neesmu izjutusi. Diemžēl es biju pārāk apmulsusī un apbēdināta par šo situāciju un devos prom. Bet joprojām jūtu, ka pazaudētais laiks un divkosīgā attieksme ir nosēdusies manā apziņā.

Kopš marta ir pagājuši 4 Mēneši, uzņēmums ir joprojām izlicis savu sludinājumu ss.lv

vēlos brīdīnāt visus, darba meklētājus, aiz smaidiem slēpjas kaut kas ļoti nestabils un nepatīkams. Iesaku neuzticēties ne šiem “ darbadevējiem”. Bez līguma nesākt strādāt un ne izmantot– Rīgas dizaina vai aizkaru mekas pakalpojumus.

I

Komentāri (1)

B Bez vārda vārds 03.06.2022

tagad tāda attieksme ir ļoti izplatīta no darba devēju puses. tas ir sastopams visās nozarēs. rodas iespaids, kad viņi sagaida nezin ko no jaunā darbinieka. nekad te lv nebūs paradīze šādiem priekšniekiem, jo visu laiku, regulāri būs jaunas sejas darbā un nekas ar biznesu neizdosies. tipiski lv stilā. liels fui par šādu tendenci. sūdzības autorei jūtu līdzi, ceru, ka viņai veiksies turpmāk kautko sakarīgāku atrast.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes