Rigas Celtniecibas koledza

Es gribēju iestāties RCK šogad, bet sazvanot INGU ĶĪLI, kura itkā tur tēlo neklātienes nodaļas vadītāju, es pārliecinājos, ka tik rupju cilvēku un vēl strādājošu šajā sfērā, es nu nekādīgi nevaru saprast. Kur skatās mūsu "činovņiki". šādi kundzītei, atvainojos vajadzētu strādāt par apkopēju kādā rūpnīcā!Neesmu šeit pirmais kuram ir pretenzijas pret šo INGU ĶĪLI, tā kā iesaku padomāt atbildīgām instancēm par šīs dāmas atbilstību ieņemajam amatam!

S Sergejs 06.03.2007

Polnostju soglasen s [slēpt]@terrors.com"Inga Ķīle 4uvstvujet sebja v RCK boginej, pupom zemli! Ona hotela menja vignatj prjamo na diplome za to 4to ja poprosil otsro4ku na nedelju odnoj iz 4astej diplom, ne okon4ateljnuju sda4u diploma, a toljko 4astj! A otsro4ku prosil ne iz-za togo 4to nedelju ni4ego ne delal, a iz-za togo 4to ezdil na sorevnovanija ot RCK! Sej4as, kogda vstre4aju eje, daze net zelanija prosto zdorovatsja!

Z Zinataajs 26.07.2007

Puikinj iemaacies komuniceet ar cilveekiem un tad meegjini biidiit textus. Normaals cilveeks ir Inga !

M m 27.07.2007

ble ko zvani, aizej un runaa uz vietas un ja nepatiik kas tad nemaacies tur, buus man mazaka konkurence!

B Bush 21.09.2009

ko tu gribēji, ka tev šitādam čīkstuli pielīdīs uz ceļiem, sāc pierast pie tā, ka mammas krūts vairs nav pa tvērienam :]