www.sudzibas.lv Rigas barintiesa Kaleju 78 Nepamatota apgadniecibas tiesibu atnemsana

Rigas barintiesa Kaleju 78 - Nepamatota apgadniecibas tiesibu atnemsana

Barintiesas locekle A. Silijane nema naudu no cilvekiem, kas bija ieintereseti atnemt bernus no normalam gimenem kopigi safabricejot mistiskus pieradijumus jaucot ieksa bernus neiztaujajot pasu bernu . Parrunas pret gimenem izturejas agresivi un nicinosi izsauca pa vienam nevis kopa ka gimeni, paskaidrojumus noniecinaja ,pat neuzskatija par vajadzigu tos izskatit aizbildinoties ar frazi-"man nav laika iedzilinaties taja visa "utt. un gimenes tiesaja nozime apleja ar mesliem . Tika rakstiti dazadi iesniegumi lai tiktu viss kartigak izkatits , bet atbildes sanema tikai nirgajosas vestules , ka barintiesas locekli neko nelikumigu nav darijusi,un iesniegtie iesniegumi netika nemti vera ta it ka nekas nebutu rakstits . . . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Reali saprotu ta, ka audzu gimenes pelna caur barintiesam naudu sanemot lielakus pabalstus neka gimenes, kur berns dzimis audzis un pieradis pie saviem vecakiem, pekshni atrodas tada barintiesa,kas berninu iznem no gimenes sakara ar to ka gimene nav ienakumu vai ka vienreiz nav aizvests uz poti vai dermataloga un vini pat nenem vera to faktu ka ir arsti kur rinda jastav ,lai tas berns tiktu tur.Un talak runajot par parrunam pie barinntiesas locekles A.Silijanes ieejot kabineta pirmais jautajums no vinas puses bija kapec es nestradaju man esot liels dels neskatoties uz to ka mazakajam nesen tikai gadinsh palika,es biju shoka un apjuku netiku pie varda ,jo vina tikai histeriski blava virsu kada sakara es nestradaju utt.bijushais virs sakot ka es neesot spejiga parupeties par bernu,neklausijas neviena mana varda pat nepieversa uzmanibu tam ka esmu vajdzirdiga tikai kliedza - "es tev neticu,es tev neticu"... galu gala neatnacu jau uz baznicu grekus izsudzet un pec ticibas nebiju atnakusi atnacu uz parrunam.
Gribetos zinat un dzirdet jusu viedokli par to visu ,varbut ir kadi cilveki kas ir saskarushies ar shis barintiesas locekli un var ko pastastit,vai dalities savas skumjas.Butu jau daudz ko rakstit par barintiesu ,bet te vietas nepietiks.Un man loti zhel ka barintiesa strada tadi necilvecigi cilveki......;((

N

S sanene 03.03.2013

Ne jau Jūs vienīgā sūdzaties par bāreņtiesām - kaut vai Siguldas gadījums.

P podzija 04.03.2013

Piekrītu Smīkņam! šitādas mātītes jāsterilizē, ja nevar savu caurumu pievaldīt! Bez iemesla nevienam bērnus nost neņem, tikai nevajag ...

L Lelle Bez Matiem 04.03.2013

Iepriekšējais komentētāj, varbūt tevi pašu vajadzētu sterilizēt?

S sanene 04.03.2013

Man lieks, smīkņa un podzija pašas ir bāreņtiesu darbinieces. Vai tiešām grūti saprast, ka cilvēks var nonākt grūtībās

L Lelle Bez Matiem 04.03.2013

smīkņa, vai tev neliekas, ka vispirms vajadzētu sakarīgāk pamatot aicinājumus kādu sterilizēt tikai tāpēc ka viņš ir nonācis kontaktā ar bāriņtiesu?

Ausainītis 04.03.2013

От сумы и от тюрьмы не зарекайся! Katrs mēs varam nonākt līdzīgās grūtībās!

L Lelle Bez Matiem 04.03.2013

1) no kurienes tu izrāvi ka viņa nevar parūpēties par bērniem? tāpec ka bijušais vīrs tā teica? cik sapratu no sūdzības, tad sieviete ir vientuļā māte, kurai ir gadu vecs bērns - viņa sēž mājās ar bērnu nevis strādā, un jautājumu par uzturlīdzekļu neesamību, varbūt šajā gadījumā varētu adresēt bērna tēvam?

2) bāriņtiesa varbūt varētu sākt ar to, ka pieņem darbiniekus kuri izturas adekvāti un korekti pret jebkādām mātēm?