Rīgas Aviācijas muzejs - Apmāns

Aviācijas muzejs darbojās katru darba dienu no 10-16, kā minēts mājaslapā, un arī uz ieejas vārtiem.

Izlēmām ar sievu šodien doties sen plānotajā ekskursijā uz aviācijas muzeju, bet palikām ar garu degunu.

1. Nav kur atstāt automašīnu, tuvākais ir maksas stāvvieta kas domāta lidotas pasažieriem, 1 dienas Cena 4.50 eur, bet ok, tas vel ir saprotami, lidosta tomēr.

2. Pienākot pie paša muzeja, viss ir ciet, pie vārtiem ir darba laiks, telefona nummurs, un zvans, kas zvana ar tādu skaļumu ka dzirdēt varētu Daugavas otrā pusē.

Uzraksts, pazvaniet, un gaidiet, jūs ielaidīs, pazvanījām, gaidam, vienu, otru, trešo reizi, 20 minūtes, un klusums.

Zvanam uz norādīto tel nr. Kas ir izslēgts vai atrodas ārpus uztveršanas zonas (nu jau kā 3 stundas) - kas ir norādīts kā muzeja kuratora nummurs.

Beigās nostāvejām, nosalām vairāk kā stundu, zvanijāmies, 0 reakcijas, nevienas dzīvas dvēseles.

Blakus bija vel 2 cilvēki kas meta riņķus gar sētu, no viņiem sapratām ka viņi jau pirms mums vairāk kā stundu neveiksmīgi centās tikt muzejā.

Zvanot uz lidostas info tālruni, dabūju paskaidrojumu, ka ir vel otrs numurs, kas diemžel ir nederīgs, un pats darbinieks iespējams kaut kur ir izgājis un jāzvanot ir kamēr sadzirdēs un atbrauks ar divriteni.

Ja kāds atbildīgais šo izlasīs, gribētos dzirdēt paskaidrojumu, kādēļ šāda situācija radās, velti iztērēts laiks, ceļš, pamatīgi nosalām, un ilgi gaidītās lidmašīnas redzējam caur sētu tikai, paldies.