www.sudzibas.lv Rigas Apsardze Бардак полнейший!

Rigas Apsardze - Бардак полнейший!

Rigas apsardze, Apsardze Riga, Nuforo, FTA centrsЭта одна и таже контора. Зарплату задерживают регулярно. Не только в конвертах, но и копейки те что приходят на карточку!!! Постоянно меняют названия фирм. Нет никаких привилегий. Не оплачиваются праздничные дни. Люди вынужденны брать отпуск и в нем же работать, потому как невыгодно терять смены. Формы нормальной нет. Работники ходят как бомжи!!!

Latviešu tautas 28.06.2015

А может для начала вернуть смертную казнь, и применять её к тем работодателям, которые не выплачивают заработную плату более трёх месяцев?

covax 02.11.2015

Rīga, Maskavas iela 82, LV-1003
Eto Oni?

L Lūcija 25.12.2016

Tāpēc arī izjuka beidzot, ka bardaks liels bija! Ko var gribēt ja galvenā grāmatveža amatā sēdēja tāds profāns kā Ilona Petrova (ar tēva sakariem iekārtota darbā), kura pati pat atskaites nejēdz normāli sataisīt. Vienmēr māte meitiņai palīdzējusi. Beidzot arī tētiņu no darba kāds izmetīs un lai nestāsta visiem pa Salacgrīvu apkārt staigādams, ka firma uz viņa rēķina ekonomēs naudu aizsūtot pensijā!!! Pietiekoši visa Petrovu ģimene "Apsardzes Rīga" līdzekļus izniekojuši savām aristokrātiskājām iegribām...