Rigas Apavi LTD - Trendexpress

Narod,ne pokupajte obuvj v magazinax WALKING!!!Ka4estvo -- samoe otstojnoe,boljwe polovini obuvi ne proderzitsja boljwe mesjaca -- razvalitsja.U odnoj modeli muzskix botinok voobs4e PLESENJ vnutri.4estno,ja ne znaju gde i kak ix nado bilo xranitj,4tobi obuvj pokrilasj plesenju!!!! Da i privozjat ejo toze veselo.To4nee veselo zapakovannuju.Ja ne znaju,mozet oni na latvujsko-estonskoj granice vse 4erez pressi progonjajut,no to, KAK ona zapakovanna,ostavljaet zlatj lu4wego.Polovina obuvi voobs4e -- brak splownoj.Poverte mne,ja tam rabotal v te4enii 4x mesjacev i etu situaciju dovoljno xorowo izu4il.

M Mazss 12.03.2006

Nu taa ko man lieki piebilst passi vainiigi, ak iekriitad uz leetiem trikiem taa jau nav paardeveeja vai veikala vaina...Un nav jau teikts ka juus arii kaut kur citur neapccakarees...Palasiet vairaak komentaaru, un viss klluus skidrs....Ja veelaties, kvalitatiivu preci, tad ejiet uz centraalo tirgu, bet atcerieties tad katram tressajam buus kaajaas taadi apavi, un uz tirgu jums pat garantiju neiedos....Varbuut tikai atlaidiiti..;..Bet normaalaa veikalaa, juus sannemat garantiju, 2 gadus....Domaajiet loggiski....Kaa arii uz tirgu Juus varat nopirkt, Neorgginaalu ;preci, bet Lielveikalos Orgginaalo, brendu....Bet katrs jau pats ir savs laimes kaleejs....Kaa saka tautaa, TUKSSA MUCA, TAALU SKAN....

M Mia 15.06.2006

Tikai neceriet ka Juusu originaali buus iisti.Latvijaa pat labu viinu nevar nopirkt. un es nerunaaju par originaalu. Ja paskatiisietoes uz viina kraasu uzreiz sapratiisiet.Aizbruaciet uz aarzemeem un sajutiisiert atshkjiriibu.Visas preces Latvijaa ir iisti meesli

G g 29.06.2006

Pilnīgi piekrītu ar to, ka tas veikals ndoarbojas tikai ar pārdošanau, bet nu ja tev nepaveicās, un tu iegādājās apavus ar brāķi, tad neko izmet uzreiz, vai nu samaksā par expertīzi un tad izmet.... vienkārši daži vēl domā, ka viņiem sanāks, un expertīza būs taisnīga... Redzēsim ko Marina uzrakstīs, visdrīzāk aiz asarām neredzēs ko rakstīt. Jo viņu arī apčakarēs. Skumji bet tāds ir tas veikals, gan jau kāds atradīs kā ar viņiem tikt galā. Kāpēc pircējam jāmaksā naudu par nekvalitātīviem apaviem??? Dārgie Walking veikala vadītāji, izlabojiet savu attieksmi pret pircējiem , LŪDZU